Yöneticiler Bakabilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kerim.

Kerim.

Üye
    Konu Sahibi
Ben kendi adıma Mobil Light temayı tekrardan isteyen üyelerimiz için üzülüyorum. Mobile Light'ı isteyenleri detaylı analiz ettiğimde siteye neredeyse sürekli cep telefonundan girdiklerini görüyorum. Cep telefonlarını listelediğimde ise büyük çoğunluğun Symbian kullanıcısı, geriye kalanların da düşük donanım özellikli Android kullanıcısı oldukları ortaya çıkıyor. Bir kaç istisna var iPhone ve masaüstü kullanıcısı, bunların da açık söylemek gerekirse samimi olduklarına inanmıyorum.

Sizlere hak veriyorum, sınırlı imkanlarla Maxicep'e ulaşıyorsunuz. İnternet paketinizi yeni tema zorluyor bunun da farkındayız. Mobile Light temayı tekrardan kullanabilecek durumda olsak niye bunu yapmayalım. Bir kaç ay, en fazla 1 yıl içinde ellerinizdeki cihazları yenileriyle değiştirmiş olacaksınız. Ben Nokia 5230 kullanıcısıyım hepinizde benimkinden daha üstün özelliklere sahip mobil cihazlar var. Benim yaptığım telefon değiştirmek için onun parçalanmasını beklemiyorsunuz. Mobile Light'ı unutun arkadaşlar başka çözümler gelebilir ancak Mobile Light tekrar gelmez gibi görünüyor.
Ben kendi adıma Mobil Light temayı tekrardan isteyen üyelerimiz için üzülüyorum. Mobile Light'ı isteyenleri detaylı analiz ettiğimde siteye neredeyse sürekli cep telefonundan girdiklerini görüyorum. Cep telefonlarını listelediğimde ise büyük çoğunluğun Symbian kullanıcısı, geriye kalanların da düşük donanım özellikli Android kullanıcısı oldukları ortaya çıkıyor. Bir kaç istisna var iPhone ve masaüstü kullanıcısı, bunların da açık söylemek gerekirse samimi olduklarına inanmıyorum.

Sizlere hak veriyorum, sınırlı imkanlarla Maxicep'e ulaşıyorsunuz. İnternet paketinizi yeni tema zorluyor bunun da farkındayız. Mobile Light temayı tekrardan kullanabilecek durumda olsak niye bunu yapmayalım. Bir kaç ay, en fazla 1 yıl içinde ellerinizdeki cihazları yenileriyle değiştirmiş olacaksınız. Ben Nokia 5230 kullanıcısıyım hepinizde benimkinden daha üstün özelliklere sahip mobil cihazlar var. Benim yaptığım telefon değiştirmek için onun parçalanmasını beklemiyorsunuz. Mobile Light'ı unutun arkadaşlar başka çözümler gelebilir ancak Mobile Light tekrar gelmez gibi görünüyor.
evet bilgisayarim olmadigi icin surekli telefondan girmek zorundayim.internet hizim cok iyi normalde.dedigim gibi 15-20mgbt download hizi var ama yeni yaptiginiz mobil siteye girdigimde telefon tökezliyor.maxicep.com u 2-3saniyede acan telefonum foruma girdigimde sayfalari yukluyor ama tam dolmasi cok uzun suruyor.ayni sey cift cekirdekli tabletimdede oluyor telefonla alakali birsey degil yani.

sinirli imkan falan yok dedigim gibi fiber internet var.telefonumun ozellikleri dusukte sayilmaz maxicep.com u 2-3saniyede actigina gore.ister samimi olduguma inanin ister inanmayin olan bu.hizli calissa gelipte burda yavas calisiyor bilmemne diye konu acacak halim yok.neden mobile lighte donmek istemediginizide biliyorum aslinda ama belki uyelerinin memnuniyeti icin bir sey dusunulur diye konu acmistim ama sonuc 0.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
-Emre

-Emre

Üye
Bence sitenin şuanki hali gayet güzel sadece yazı yazmada SwiftKeyin ufak bir sorunu var, önemli değil. Telefonum galaxy w kendi düzenlediğim wonderlight romunda (ics, cm9) orjinal tarayıcı ile yağ gibi akıyor sayfa. Edge hızı ile ve proxyyle bağlanıyorum.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye

Sen ve telefonu değiştir diyen kişiler, herkesin maddi durumu iyi olmayabilir -ki bağış yapıp siz alır mısınız ? yada herkes elindeki telefonla girmek istiyor yada buna bir çözüm getirin!
Kimse gelipte devir muhabbeti yapmasın!
Herkesi kendiniz gibi görmeyin!

Yönetici tarafından düzenlendi:
KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
Sen ve telefonu değiştir diyen kişiler, herkesin maddi durumu iyi olmayabilir -ki bağış yapıp siz alır mısınız ? yada herkes elindeki telefonla girmek istiyor yada buna bir çözüm getirin!
Kimse gelipte devir muhabbeti yapmasın!
Herkesi kendiniz gibi görmeyin!
Devir android devri derken ben onu öylesine söyledim kusuruma bakma

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Dede
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt