Yöneticiler Bakabilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kerim.

Kerim.

Üye
    Konu Sahibi
Yöneticiler Bakabilir mi?
Eski Mobil light surumu kullanmak istiyorum.onceden cok memnundum Mobile Light surumden.simdi berbat yeni yapilan hali.eski halini kullanma imkanim var midir?yoksa illa bu yeni yapilan 20mgbt internetim olmasina ragmen sayfanin dolmasi yarim saat suren yerden girecegim maxicepe.2secenek olarak sunsaniz olmaz mi?
Mobil icin konusuyorum bu arada

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: asigsasi

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
Eski Mobil light surumu kullanmak istiyorum.onceden cok memnundum Mobile Light surumden.simdi berbat yeni yapilan hali.eski halini kullanma imkanim var midir?yoksa illa bu yeni yapilan 20mgbt internetim olmasina ragmen sayfanin dolmasi yarim saat suren yerden girecegim maxicepe.2secenek olarak sunsaniz olmaz mi?
Yazılım komple değiştiği için bu imkansız

KayraBey

KayraBey

Üye
Çağa ayak uydurmak şart oldu...

KayraBey

KayraBey

Üye
Aynen.

MrExpert

MrExpert

Üye
Aslında yapılabilir 2.cil bir adres oluşturulup oradan light sürüme yönlendirme yapılabilir.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Akıncı

Akıncı

Üye
telefonu değiştir :ehe

x-scarface

x-scarface

Üye
Devir android devriymiş püff

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı
KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
Ya biz herkeste çalışsın istiyoruz ama bugün olmasa bile yarın yine sorun olucak 3gb ramli telefon çıkmış bunlar normal

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Ben kendi adıma Mobil Light temayı tekrardan isteyen üyelerimiz için üzülüyorum. Mobile Light'ı isteyenleri detaylı analiz ettiğimde siteye neredeyse sürekli cep telefonundan girdiklerini görüyorum. Cep telefonlarını listelediğimde ise büyük çoğunluğun Symbian kullanıcısı, geriye kalanların da düşük donanım özellikli Android kullanıcısı oldukları ortaya çıkıyor. Bir kaç istisna var iPhone ve masaüstü kullanıcısı, bunların da açık söylemek gerekirse samimi olduklarına inanmıyorum.

Sizlere hak veriyorum, sınırlı imkanlarla Maxicep'e ulaşıyorsunuz. İnternet paketinizi yeni tema zorluyor bunun da farkındayız. Mobile Light temayı tekrardan kullanabilecek durumda olsak niye bunu yapmayalım. Bir kaç ay, en fazla 1 yıl içinde ellerinizdeki cihazları yenileriyle değiştirmiş olacaksınız. Ben Nokia 5230 kullanıcısıyım hepinizde benimkinden daha üstün özelliklere sahip mobil cihazlar var. Benim yaptığım telefon değiştirmek için onun parçalanmasını beklemiyorsunuz. Mobile Light'ı unutun arkadaşlar başka çözümler gelebilir ancak Mobile Light tekrar gelmez gibi görünüyor.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, Dede ve FeLonieS
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Ben kendi adıma Mobil Light temayı tekrardan isteyen üyelerimiz için üzülüyorum. Mobile Light'ı isteyenleri detaylı analiz ettiğimde siteye neredeyse sürekli cep telefonundan girdiklerini görüyorum. Cep telefonlarını listelediğimde ise büyük çoğunluğun Symbian kullanıcısı, geriye kalanların da düşük donanım özellikli Android kullanıcısı oldukları ortaya çıkıyor. Bir kaç istisna var iPhone ve masaüstü kullanıcısı, bunların da açık söylemek gerekirse samimi olduklarına inanmıyorum.

Sizlere hak veriyorum, sınırlı imkanlarla Maxicep'e ulaşıyorsunuz. İnternet paketinizi yeni tema zorluyor bunun da farkındayız. Mobile Light temayı tekrardan kullanabilecek durumda olsak niye bunu yapmayalım. Bir kaç ay, en fazla 1 yıl içinde ellerinizdeki cihazları yenileriyle değiştirmiş olacaksınız. Ben Nokia 5230 kullanıcısıyım hepinizde benimkinden daha üstün özelliklere sahip mobil cihazlar var. Benim yaptığım telefon değiştirmek için onun parçalanmasını beklemiyorsunuz. Mobile Light'ı unutun arkadaşlar başka çözümler gelebilir ancak Mobile Light tekrar gelmez gibi görünüyor.
Konuya nokta koyan mesaj :alkis

caglar b

caglar b

Üye
android kullanıyorum ama mobil temayı geri istiyorum. wifi ile sorun yok ama sınırsız cepnet ile sorun oluyor

EroL

EroL

Emekli Yönetici
android kullanıyorum ama mobil temayı geri istiyorum. wifi ile sorun yok ama sınırsız cepnet ile sorun oluyor
Sınırsız cepnet 98 - 128 kbps hızında download yapılmasına izin veriyor bu çok normal.

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
maxicep çağ atladı siz hala geriye dönelim diyorsunuz :oha:

x-scarface

x-scarface

Üye
Çağ mı atladı :gul:

yaren_dede

yaren_dede

Üye

Dolphin ile denedinmi ben sorun yasamiyorum yada tapatalk 4.1 de cok akici ve yeni ozelliklerin hepsi var

Uhops

Uhops

Üye
nedense bende mobil lightyi sevmiyordum. sadece mobil olanı seviyordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt