Yıl 2020 Nokia 603 alicam.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
Yıl 2020 Nokia 603 alicam.
Nokia 603 almayı düşünüyorum büyük ihtimalle yarın alacam arkadaşlar şimdi iki sorum var.2. telefon olarak alacam zaten oneplus 6 kullanıyorum. Ne olur ne olmaz diye kenarda kalsin radyo ve birkaç oyun olsa yeterli benim için.

Sorularıma gelirsek ;
1) Nokia hayranı olarak almam sizce doğru olur mu zamanında almak istemiştim gayette uygun alacam.
2) YouTube dan 720p video izleme imkanım var mı ? Kendi tarayıcı üzerinde sanırsam bir .sis uygulama gibi birşey ile kimlik değiştirilip izleniyor.
3) Asphalt dungeon hunter angry birds tin tin benim için yeterli oyun olarak.Facebook sorunsuz tarayıcı dışında bağlanabilir miyim (resim vs ) görebilir miyim ?
4) Çalışan sosyal medya uygulamaları nelerdir ? WhatsApp ve Instagram olmadığını biliyorum.Skype var mı mesela ?

Not:Son olarak 5800 kullanmış biri olarak cfw,ofw gibi konularda az çok bilgim var 2010-2012 yılları arasında çok kullandım cihazı. Bu forumda eskiden çok akiftim . Dediğim gibi oldukça özlem var içimde Anna ve belle hiç killanmadim ve widget özlemim var.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
603 de Anna yoktur, belle var belle fp2 bir cihazdır eğer yüklenmişse tabi.
Bence baştan fikrim şudur eğer telefon kenarda duracaksa 603 yerine C6-01 bulabilirseniz onu alın. Hem daha sağlam bir cihazdır hem kamera 8 mp flaşı mevcuttur.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
701?

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
1)Nokia hayranı olarak alabilirsiniz bence hocam,neden alınmasın.
2)Youtube'dan HD değil de HQ video izleyebilirsiniz.Yalnız o küçük bileşeni yüklemelisiniz.
3)Facebook uygulaması yüklenebilir.Forumda mevcut.Yalnız deneyimi mobil browser gibi.

lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
1)Nokia hayranı olarak alabilirsiniz bence hocam,neden alınmasın.
2)Youtube'dan HD değil de HQ video izleyebilirsiniz.Yalnız o küçük bileşeni yüklemelisiniz.
3)Facebook uygulaması yüklenebilir.Forumda mevcut.Yalnız deneyimi mobil browser gibi.
Yorumunuz için çok teşekkür ederim :)

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Bu arada uygulama ararken aklında bulunsun nokia 603'ün ekran çözünürlüğü 360x640. Bu arada telefonu daha etkin kullanabilmek için verdiğim konudan hack yaparsın.

lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
603 de Anna yoktur, belle var belle fp2 bir cihazdır eğer yüklenmişse tabi.
Bence baştan fikrim şudur eğer telefon kenarda duracaksa 603 yerine C6-01 bulabilirseniz onu alın. Hem daha sağlam bir cihazdır hem kamera 8 mp flaşı mevcuttur.
C6-01 tasarım olarak sevmiyorum kamera konusunda haklı olsanız da ram ve işlemci hızı bildiğim kadarıyla 603 de daha yüksek elbette c6-01 de kasmayacaktir ama bilmiyorum yine de 603 belle fp2 olması en azından benim için daha iyi olacaktır. Zaten alır almaz evols cfw yüklemeyi düşünüyorum :)

lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: ömer talat katı
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
C6-01 tasarım olarak sevmiyorum kamera konusunda haklı olsanız da ram ve işlemci hızı bildiğim kadarıyla 603 de daha yüksek elbette c6-01 de kasmayacaktir ama bilmiyorum yine de 603 belle fp2 olması en azından benim için daha iyi olacaktır. Zaten alır almaz evols cfw yüklemeyi düşünüyorum :)
Benim tanıdığım bir telefoncuda c6 01 den 15 tane sağlam 20 tane bozuk halde var. Yine bütün nokialar var. ben ordan toplayıp toplayıp satıyorum. tanesi 20 tl ye veriyor.

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bu arada uygulama ararken aklında bulunsun nokia 603'ün ekran çözünürlüğü 360x640. Bu arada telefonu daha etkin kullanabilmek için verdiğim konudan hack yaparsın.
O konudaki anlatım ile 603 hacklenmez. Zaten evols yükleyeceğini söylemiş en mantıklı seçim olacaktır.

Siz bilirsiniz kamerası üzer o bakımdan, bu arada ön kamerası da mevcut değildir ufak bir bilgi olarak vermek istedim.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bunlar Belki İşine Yarar:
Symbian Belle Fp2 Uygulama Arşivi 220 Adet Uygulama Arşivi
Symbian Belle Fp2 HD Oyun Arşivi [94 Adet] 2.50 GB [26 Mart 2016]

Orjinal Yazılımı Hack Düzenleme Vs İçin

CFW Nasıl Yapılır? [Detaylı Anlatım] Artık CFW Yapmak Çok Kolay!

Nokia Cooker Ile CFWye yada OFWye Mod Ekleme (Videolu Anlatım)

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir ve Karacaahmet1993
lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
O konudaki anlatım ile 603 hacklenmez. Zaten evols yükleyeceğini söylemiş en mantıklı seçim olacaktır.

Siz bilirsiniz kamerası üzer o bakımdan, bu arada ön kamerası da mevcut değildir ufak bir bilgi olarak vermek istedim.
İkinci cihaz olarak kullanılacak 701 temiz çalışan bulsam alayım ama 1.nesil cihaz almak istemiyorum. 50 lira civarı bir fiyata alacam bu fiyata 701 bulmam çok çok zor.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
İkinci cihaz olarak kullanılacak 701 temiz çalışan bulsam alayım ama 1.nesil cihaz almak istemiyorum. 50 lira civarı bir fiyata alacam bu fiyata 701 bulmam çok çok zor.
İllaki bu olacak diye bir baskı asla yoktur, cihazı yaklaşık 2 yıl kullandığım için bildiklerimi aktarıyorum bende bir süre idare etsemde keşke dediğim kısımları olmuştu ondan yani.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa konuya eklemeyi unutmuşum eklerim şimdi.

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Bunlar Belki İşine Yarar:
Symbian Belle Fp2 Uygulama Arşivi 220 Adet Uygulama Arşivi
Symbian Belle Fp2 HD Oyun Arşivi [94 Adet] 2.50 GB [26 Mart 2016]

Orjinal Yazılımı Hack Düzenleme Vs İçin

CFW Nasıl Yapılır? [Detaylı Anlatım] Artık CFW Yapmak Çok Kolay!

Nokia Cooker Ile CFWye yada OFWye Mod Ekleme (Videolu Anlatım)
Arşivler çok harika oldu teşekkür ederim :)

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
360x640 çözünürlüklü telefondan nasıl HD video izlemeyi bekliyorsunki?
Hiç bir sosyal medya uygulamasının serveri symbian platformunda aktif değildir diye düşünüyorum :hmmm...
Paran az ve instagram tarzı uygulamalar kullanmıyorsan iyi yaparsın. Merak etme oyunlar sitelerde mevcut. Tarayıcıdan facebook ve youtube'da gezinebilirsin...
Eğer kaliteli video izlemek istiyorsan açması zahmet ister... :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...