Yıl 2020 Nokia 603 alicam.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
supragt

supragt

Üye
Nokia 808 e 1000 TL istiyorlar. Sahibinden de öyle fiyatlar var ki sanırsın yeni telefon. Ne nokialar var ikinci el sitelerinde sıfır diye 600 700 liraya satıyorlar. Herkes uyanık. Ben 100 liraya aldım N8 i sim kart girisi bozuk.

Zengin değilim ama zengin olsaydım bile o parayı müzelik telefona vermem. Bir de bu sene itibariyle Lumialar da artık müzelik oldu sayılır hala 700-800 tl ye satıyorlar internette. Hatta hepsiburada da bile 2-3 tane Lumia var bahsettiğim fiyatlara.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Zengin değilim ama zengin olsaydım bile o parayı müzelik telefona vermem. Bir de bu sene itibariyle Lumialar da artık müzelik oldu sayılır hala 700-800 tl ye satıyorlar internette. Hatta hepsiburada da bile 2-3 tane Lumia var bahsettiğim fiyatlara.
Yurtdışında adam ölü fiyatına sattığı telefonu burada fahiş fiyata satılıyor. Yurtdışındaki adam tam paket olarak satıyor üstelik. Herşeyi ile birlikte. Bizde sadece telefona 600 700 lira para istiyorlar. Soru sordugumuz zaman sattığı telefonla ilgili bile bilgileri yok. Hafıza kartı var mi diyorum adam ben bilmem diyor.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Konu amacından çıkmış, @lazye son durum nedir?

supragt

supragt

Üye
Yurtdışında adam ölü fiyatına sattığı telefonu burada fahiş fiyata satılıyor. Yurtdışındaki adam tam paket olarak satıyor üstelik. Herşeyi ile birlikte. Bizde sadece telefona 600 700 lira para istiyorlar. Soru sordugumuz zaman sattığı telefonla ilgili bile bilgileri yok. Hafıza kartı var mi diyorum adam ben bilmem diyor.

Belki inanmayacaksınız az önce bakıyım dedim sahibindene , adamın biri 1500 tl ye sıfır 7610 satıyor.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Belki inanmayacaksınız az önce bakıyım dedim sahibindene , adamın biri 1500 tl ye sıfır 7610 satıyor.
İnanmayacak birşey yok bende N8 almak için çok aradım. Neyse konu fazla dağıldı moderatör uyardı.

lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
Hocam konu kapanabilir alamadım caydi satıcı bir şekilde alırsam konu açabilirim zaten kilitleyebilirsiniz konuyu. Ayrıca Symbian bölümünde konu nasıl Lumia satış fiyatlarına geldi bende anlamadım.

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Çok fena saçmalayanlar var hemde çok fena.
Çözünürlük sadece rakamlardan ibaret değildir millet, ekran boyu ile doğrudan bağlantılıdır.
Nokia'ların 3.5'' lik ekranları teknik olarak olarak da hissiyat olarak da HD'dir.
Ben bir zamanalar youtube'yi sadece C7'den izliyor ve indiriyordum.
AMOLED ekrandaki HD görüntü kalitesi benim 1920x1080 monitörümden bile kaliteli olduğu için.

Bir de oyunlarda takılma falan filan yazanlar olmuş, bunu ısrarla her konuya yazıyor üstelik, ya arkadaşım senin telefonun bozuk büyük ihtimalle yeter artık ben de Nokia C7 kullanıcısıyım tüm HD oyunlar akıyor akıyor.Şu yorumlarınıza hayret ediyorum yahu.

• Beğen
Tepkiler: z.turk30 ve Nuru TaşDemir
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Hocam konu kapanabilir alamadım caydi satıcı bir şekilde alırsam konu açabilirim zaten kilitleyebilirsiniz konuyu. Ayrıca Symbian bölümünde konu nasıl Lumia satış fiyatlarına geldi bende anlamadım.
Konu kilitlenmiştir.

• Beğen
Tepkiler: lazye ve DeV/AsA
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...