Yerleşik Bileşen Hatası Çözümü - Asigsasi

Sponsorlu Bağlantılar

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye

bu yazı fontu gönderdim sana sis olarak onu nasıl yükledin veya oda yüklemedin duruyormu süs olarak :ehe

işte buna gülünür o kadar istiyo verincede arşive atıp kalıyo orda valla ben bugün indirdim yorumuda yaptım isa abi bide beğen butonu olsa güzel olucak ama :D

- - - Eklendi - - -

yapacak birşey yok 200 indirme var 100 mesaj bile yok :) demek ki sıkıntı olsa konu alır başını gider di :ehe

bazıları çıkıyo en başa yazmışım HACK LAZIM YOKSA DOSYA GÖREMEZSİN diye çıkıp sormazmı ben göremiyorum diye bende kopuyorum :ehe acaba kocaman yazsam görürlermi :D

Scofie

Scofie

Üye
çok sorun çıkarmıştı bu yerleşik bileşen çok yararlı oldu Ayrıca Neden çıktığını anlattigin için de teşekkürler :) eline sağlık

arslanla

arslanla

Üye
eline sağlık işe yaradı saçma hatadan kurtulduk...:tşk:

skeletor52

skeletor52

Üye
Arkadaşlar C'de SYS Klasöru Falan Yok :( Çoğu Sistem Dosyası Mevcut Değil . Yardım Lütfen .

manolyam63

manolyam63

Üye
bende yerlesık bılesen dıyen program hıc denk gelmedım

- - - Eklendi - - -

tsk...

Anil-D

Anil-D

Üye
tesekurler

mdma

mdma

Üye
peki bu mif dosyaları c de gözükmüyor musicwidgeticon.mif mesela onu nasıl değiştircez

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
karadag63

karadag63

Üye
n8 sonuç olumlu. emeğine sağlık :)

Snakekral

Snakekral

Üye
Eline sağlık kardeş çok işime yaradı ama NOKİA 603 FP2 hacklerken norton uygulamasında bu sorunu alıyorum tel hackli olmadan bir çözümü yok mu tşk

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Eline sağlık kardeş çok işime yaradı ama NOKİA 603 FP2 hacklerken norton uygulamasında bu sorunu alıyorum tel hackli olmadan bir çözümü yok mu tşk

maalesef kardeşim tek çözümü yeni bir rompachter ve signed olması lazım

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt