Bu Yerleşik Bileşen hatasına bir çözüm artık yeter..

Sponsorlu Bağlantılar

kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye
allah razı olsun kardeş ilgin için teşekkürler şu forumda bi sensin favorim yani:) şimdi z geldi burdan neyi kopyalıycam acaba

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
allah razı olsun kardeş ilgin için teşekkürler şu forumda bi sensin favorim yani:) şimdi z geldi burdan neyi kopyalıycam acaba

rica ederim kardeş bi önceki sayfada rar dosyası ekledim onu indir içinde txt dosyası var arkadaş bütün yapman gerekenleri açıklamış orada, kolay işlem hemen halledersin. z/resource/apps içerisindeki mif uzantılı ne varsa e/resource/apps ye kopyala ama hepsini seç hiç eksik kalmasın tel sapıtabilir :) geri kalanı txt dosyasını oku ordan uygula :oke:

kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye
çok sağol hocam oldu sonunda, harikasın ya:) benim gibi bi cahile laf anlatmak zor iş olsa gerek:D

• Beğen
backwater

backwater

Üye
önemli deil kardeş, pardon karıştırdım bir an :) olur böle ewet olay yerleşik bileşendi siscontents i unut o zaman :) ama öbür işlem kesin çözüm senin için ahım şahım bişey de deil 2 dk mı aldı benim sadece z deki bütün mifleri e ye kopyalayacaksın bide iki dosya var c ye atılan o kadar başka birilerinden çözüm çıkmazsa bu işlem aklında bulunsun tabi kara senin.

arkadasım bu z:rescourse/apps içindeki bütün mif uzantılı dosyaları e ye taşıdığım zaman signed yada unsigned widgetleri yükleyebilir miyim yoksa yine yerleşik bileşen hatasımı verir

najanaja

najanaja

Üye
arkadasım bu z:rescourse/apps içindeki bütün mif uzantılı dosyaları e ye taşıdığım zaman signed yada unsigned widgetleri yükleyebilir miyim yoksa yine yerleşik bileşen hatasımı verir

bu işlemden sonra widget yüklemene gerek kalmayacak sadece kullanmak istediğin widgetin mif ini e/resource/apps içine atacaksın değiştirilsinmi diye sorunca ewet diyeceksin ve widget değişmiş olacak.

backwater

backwater

Üye
tamamda istediğim vidgetlerin mif dosyası yoksa nasıl olacak

najanaja

najanaja

Üye
sen istediğin widgetleri söle bana ben mifleri yollarım sana

backwater

backwater

Üye
lg saat widgetleri var ya onların hepsini yollayabilir misin

- - - Eklendi - - -

lg saat widgetleri var ya onların hepsini yollayabilir misin telden girdim şimdi pc den girince link yazarım

najanaja

najanaja

Üye

arkadaşların istediği mif dosyalarını paylaşım olarak yapsan olmazmı bizde yararlansak

farketmez ben paylaşırım ama onay gelirmi hepsinin sis i var ayrı bi konu olarak mif kabul ederlerse ben paylaşırım o zaman alttaki lg saatlerin mif leri hazır onu önce konu olarak açayım onaylanırsa oradan indirirsiniz olmazsa buraya eklerim ok

- - - Eklendi - - -

konu olarak paylaştım kardeş onaylanırsa widget bölümünden indirebilirsin onay gelmezse buraya eklerim :oke:

yaren_dede

yaren_dede

Üye
aslında söylede yapabilirsin daha önce açtığın konu ise başlığı düzenleyip konuya mifleride ekleyebilirsin
onaya gerek kalmadan

backwater

backwater

Üye

farketmez ben paylaşırım ama onay gelirmi hepsinin sis i var ayrı bi konu olarak mif kabul ederlerse ben paylaşırım o zaman alttaki lg saatlerin mif leri hazır onu önce konu olarak açayım onaylanırsa oradan indirirsiniz olmazsa buraya eklerim ok

- - - Eklendi - - -[/COLO

konu olarak paylaştım kardeş onaylanırsa widget bölümünden indirebilirsin onay gelmezse buraya eklerim :oke:

eyvallah sağolasın :)

• Beğen
sbilen

sbilen

Üye
Arkadaşlar , najanaja hocamın yardımıyla sorun giderilmiştir, siscontents programı ile widgetleri mif. dosyaları alınmış, ilk mesajın hemen altındaki mesajda verilen linkte anlatıldığı gibi yapılıp, widgetler nihayetinde bende de oldu.

Özellikle emeği geçen "najanaja" ya ve herkese teşekkürler.. konu bilgi verme maksatlı kalabilir =) sorunu olana yardım edebilirim !

pil de olmadı usta nın dediği gibi z:\resource\apps) bu dizindeki bütün mif. uzantılı dosyaları (e:\resource\apps) attık sonra yine elde var 0

bendeki tel de 700 fakat beceremedik. gittiğin yolu paylaşırsan seviniriz. tşk

najanaja

najanaja

Üye
aslında söylede yapabilirsin daha önce açtığın konu ise başlığı düzenleyip konuya mifleride ekleyebilirsin
onaya gerek kalmadan

iyi ama linkteki konu bana ait deil benim konum olsa zaten öyle yapacaktım direkt konuya ekleyecektim mif leri neyse onaylanmış zaten :)

- - - Eklendi - - -

eyvallah sağolasın :)

rica ederim

- - - Eklendi - - -

pil de olmadı usta nın dediği gibi z:\resource\apps) bu dizindeki bütün mif. uzantılı dosyaları (e:\resource\apps) attık sonra yine elde var 0

bendeki tel de 700 fakat beceremedik. gittiğin yolu paylaşırsan seviniriz. tşk
sen ekteki rar dosyasını indirip içindeki herşeyi uyguladınmı? 2 tane dll dosyası war eğer onları gerekli yere atmadıysan elbetteki elinde sıfır olur :) onlarsız yaptığın işlemin bi anlamı yok yani ha onlarıda attıysan ve yine olmadıysa işte o zaman bişey diyemicem bi önceki sayfalarda linki var o konunun olmazsa oraya bi bak bi yardım al ben 700 ü bilmiyorum N8 den bi farkı varmıdır bu işlemler onda da geçerlimidir bilemicem.

sbilen

sbilen

Üye

iyi ama linkteki konu bana ait deil benim konum olsa zaten öyle yapacaktım direkt konuya ekleyecektim mif leri neyse onaylanmış zaten :)

- - - Eklendi - - -

rica ederim

- - - Eklendi - - -

sen ekteki rar dosyasını indirip içindeki herşeyi uyguladınmı? 2 tane dll dosyası war eğer onları gerekli yere atmadıysan elbetteki elinde sıfır olur :) onlarsız yaptığın işlemin bi anlamı yok yani ha onlarıda attıysan ve yine olmadıysa işte o zaman bişey diyemicem bi önceki sayfalarda linki var o konunun olmazsa oraya bi bak bi yardım al ben 700 ü bilmiyorum N8 den bi farkı varmıdır bu işlemler onda da geçerlimidir bilemicem.

doğrudur güzel kardeşim c:/sys/bin ve hash iki dosyayıda ilgili yerlere attım

najanaja

najanaja

Üye
doğrudur güzel kardeşim c:/sys/bin ve hash iki dosyayıda ilgili yerlere attım

işlemlerden sonra teli de restart yapmışsındır sanırım, o zaman dediğim gibi bişey diyemicem kardeş bütün işlemleri sorunsuz yaptıysan kesinlikle olması lazım ya bu işem 700 de işe yaramıyor yada farklı bir cwf kullanıyosan onunla alakalı

Üst Alt