Haber Yepyeni Bir Güncelleme(gelişmiş Yazılım) Geldi Ama...

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Yepyeni Bir Güncelleme(gelişmiş Yazılım) Geldi Ama...
Evet arkadaşlar dün geceden beri telefonuma gelen güncellemeyi çözebilmiş değilim 10 mb sanırım boyutu ama "İşleniyor" yazısı çıkıyor sonra bir işlem yapılmıyor. Güncellemeyi kuran var mıdır ?

MaxipmaN

Üye
eski bir güncelleme diyordu biri

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Allah allah ben her zaman telefonumu güncel tutarım böyle bişey çıkması çok garibime gitti

fatih54102

fatih54102

Üye
sakın indirmeyin indirip kurarsanız sistem bozulur!

bayon

Üye
güncelleme bilgilerine girdiğinızde ne yazıyordu ? Sürüm felangüncelleme bilgilerine girdiğinızde ne yazıyordu ? Sürüm felan

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
sakın indirmeyin indirip kurarsanız sistem bozulur!
Benim aklıma da o geldi :oke: belki de harita güncellemesi gibi bazı uygulamaları bozacak ya da son darbeyi vurup sistemi tamamen çökertecek sakın indirmeyin sonra pişman olursunuz ama iş işten geçer :oke:

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
Benim aklıma da o geldi :oke: belki de harita güncellemesi gibi bazı uygulamaları bozacak ya da son darbeyi vurup sistemi tamamen çökertecek sakın indirmeyin sonra pişman olursunuz ama iş işten geçer :oke:
güzel yorumun sonucunda nokiaya bir kez daha sövdüm :)

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Gençler abartmayın isterseniz sistemi bozcaz diye güncelleme yayınlamazlar akıl var mantık var, Lumia aldırmak için mağaza ve uygulama desteği kesmeleri yeterli. Ayrıca güncellemenin yapılamadığını söylemiştim bu yüzden de dün itibari ile geri çekilmiştir bilginiz olsun. Ancak düzeltilerek gene yayınlanabilir.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim ve BRKTNL
marist

marist

Üye
Neden sistemi bozacak birşey yayınlasınlar ki amaçları ne symbianın kökten kaldırmak mı :allalla:

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
her böyle konu açıldığında heyecanla telefona koşuyroum ve telefonunuz güncell yazısız ile karşılaşıyorum yapmayın -.-

• Beğen
Tepkiler: esmeran3

kraliletisim

Üye
şuan herhangi bir güncelleme gözükmüyor

fatih54102

fatih54102

Üye
o tür bir şeye benziyor. Sürüm numarasına bakınca zaten belle ile asla uyumlu olmadığı belli.

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Gençler abartmayın isterseniz sistemi bozcaz diye güncelleme yayınlamazlar akıl var mantık var, Lumia aldırmak için mağaza ve uygulama desteği kesmeleri yeterli. Ayrıca güncellemenin yapılamadığını söylemiştim bu yüzden de dün itibari ile geri çekilmiştir bilginiz olsun. Ancak düzeltilerek gene yayınlanabilir.
Nokia dan her şey beklenir :ehe

cyborg78

cyborg78

Üye
hiç bir güncelleme yok diyo bende, eh nabalım elle günceliycez artık sağda solda program bakçaz. :halay3:tey tey xD

• Beğen
Tepkiler: esmeran3 ve ellimin kori

cesur5534

Üye
arkadaşlar benim 701 e geldi güncelleyeyimmikorkuyorum açıkçası nokia ya güvenim kalmadı az önce geldi ne yapmalıyım

cyborg78

cyborg78

Üye
neyi güncelliycek acaba, bilgileri falan görebilyosan bak önce ondan sonra güncelle, belki yazılım güncellemeside olabilir.

HAKAN.TN

HAKAN.TN

Üye
Aynı güncelleme 603'te de görülmüştü bir kaç gün önce, forumda görmüştüm. ama yapan olmadı galiba

ellimin kori

ellimin kori

Üye
Nokia işi bilmiyor ver şu 603'e 701 e bu gibi cihazlara wp8 i herkes rahat etsin 1ghz işlemci 512 mb ram ile wp8 i kaldırır bu telefonlar ama işte nokia ne olacak

• Beğen
Tepkiler: cyborg78

cesur5534

Üye
gelişmiş yazılım güncellemesi yazıyor sadece ama güncellemeye korkuyorum.16mb lık bi güncelleme

Üst Alt