Telefon Tavsiyesi Yeni telefon alacağımda bana yardim edermisin

Sponsorlu Bağlantılar

Anil-D

Anil-D

Üye
    Konu Sahibi
Yeni telefon alacağımda bana yardim edermisin
En fazla 1500 tl lik bir telefon önerirmisiniz ?
aklimda şuan yok

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Tabi ki Xperia z2 :yuru

Anil-D

Anil-D

Üye
    Konu Sahibi
z2 1500mu Ali ?

Akhtoher

Akhtoher

Üye
6 aydır kullandığım Z2 yi güzel bir teklif geldiği için sattım. Aynı mevlaya sıfır LG G3 32 GB modelini aldım ve altı ay önce büyük bir hata yaptığımı anladım.

Anil-D

Anil-D

Üye
    Konu Sahibi
lg g2 yle resim cektim bugün berbat cekiyor ya lg g3 de isiniyor baya g2 de oyle ne alsamki acaba

Akhtoher

Akhtoher

Üye
LG G3 mü ısınıyor?

Anil-D

Anil-D

Üye
    Konu Sahibi
ithalat garantilimi oluyor hepsiburadadan alinca

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Cihazdan cihaza değişiyor kardeşim arayıp sorman lazım. Ama ithalatçı olsa bile hepsiburada sağlam yapıyor işini telefonu küçücük hatada değiştirebiliyor.

• Beğen
Tepkiler: Anil-D
Jagu@r

Jagu@r

Üye
hepsiburada.com dan cok kere alisveris yaptim tavsiye ederim ve evt ithalatci firma gaeantisi oluyor

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
    Konu Sahibi
Cihazdan cihaza değişiyor kardeşim arayıp sorman lazım. Ama ithalatçı olsa bile hepsiburada sağlam yapıyor işini telefonu küçücük hatada değiştirebiliyor.
omg 1300 e almis ama ben daha once alisveris yapmadim internetten hic bilemiyorum bu konuda

Akhtoher

Akhtoher

Üye
evet 2 dk dungeon hunter oynadım isindi hemen lgler sicak bakmıyorum s5 de alasim yok note 4 alamam butceyi asiyor
Bendeki G3 de yeni olduğu için 3 gündür elimden düşmüyor ısınma yaşamadım. Demekki cihazdan cihaza fark oluyor.

Jagu@r

Jagu@r

Üye
Aynen hepsiburadanin sistemi gayet iyi hemen de ulasiyor eline ben galazy note oradan almistim 6 saat sonra geldi bolgeden bolgeye degisir tabi

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
alirsam klavuzum olursun renk olarak asinmadir felan yapiyormu
Ne demek kardeşim olurum tabi ki. Isınma her telefonda olur biliyorsun ama ben z1 kullanıyorum najanaja da z2 arada telefonunu kurcalıyorum soru soruyorum filan ikisinde de öyle ahım şahım ısınma yok kardeşim. Rahat ol diyorum başka da bişey demiyorum :D

• Beğen
Tepkiler: ŞenolTÜRK
Anil-D

Anil-D

Üye
    Konu Sahibi
Ne demek kardeşim olurum tabi ki. Isınma her telefonda olur biliyorsun ama ben z1 kullanıyorum najanaja da z2 arada telefonunu kurcalıyorum soru soruyorum filan ikisinde de öyle ahım şahım ısınma yok kardeşim. Rahat ol diyorum başka da bişey demiyorum :D
renk olarak beyaz iyimidir yada gold fiyat renge göre artarmi

oznkrts

oznkrts

Üye
Android istiyorsanız bende ya note 4 yada lg G3 tercih ederdim tamamen tasarım ve kameraya baktığım için G3 ekranı ayarlandığında Isınma yapmıyor oyunlarda ise tüm üst segment telefonlar ısınıyor zaten onun dışında bence çok güzel bi kılıfı var

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
renk olarak beyaz iyimidir yada gold fiyat renge göre artarmi
Hepsiburada da renk seçeneği siyah beyaz kardeşim. Tavsiyem siyah alıp tamamını kaplayan renkli bumper kılıf alman. Muhteşem oluyor

• Beğen