Yeni Rütbe İşaretler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Mod rütbesi ile usteğmen rütbesi cok benziyor :ehe

OğuzcanAbi

Üye
bilemiyorum :D

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
tuğgeneral rütbesi iyimiş yahu hemen geçmeliyim (!) :ehe

futbol123

futbol123

Üye
çok kötü olmuş

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
normal olarak :ehe

spy ghost

spy ghost

Üye
maxicep ciddiyetti ya ama şimdi öylemi :ağlarım:

rapman

rapman

Üye
eskiler daha kaliteliydi fakat yeniler daha çok hoşuma gitti :)

Mert045

Mert045

Üye
bana her türlü uyar altı üstü küçük bi resim :)

mstf_l

mstf_l

Üye
eskiler bence cok daha iyiydi en azından maxicepin simgesi vardı simdikiler yeni acılmış acemi bir forum gibi

• Beğen
Tepkiler: " Tehlike "
Kdr05

Kdr05

Üye
eskiler bence cok daha iyiydi en azından maxicepin simgesi vardı simdikiler yeni acılmış acemi bir forum gibi

Evet eski rütbelerdeki maxicep logosu bir Özgünlük ifade ediyordu. Yani daha iyiydi :oke:

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
yöneticilerimiz böyle karar vermiş ama bir anket yaparsak düşüncelerimizi belirtebiliriz

• Beğen
Tepkiler: CryDaqqeR
CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye

Evet eski rütbelerdeki maxicep logosu bir Özgünlük ifade ediyordu. Yani daha iyiydi :oke:

bana da fazlaca basit geldi yenilik iyidir tabiki ama çok sıradan olmuş temaya uyum sağlasın diye sanırım forum tamamen yeni şekline kavuşsun sonra değerlendirmek gerek :) bu arada profilime girince eski rütbe çıkıyor ve diğer arkadaşların yazdığı mesajlarda yeni rütbe benim yazdığım mesajlarda eski rütbe görünüyor eski rütbe daha iyi dediğim için herhalde :ehe beni bırakmak istemedi

----------Eklendi @ 21:17:23 ---------- Yazıldı @ 21:15:56 ----------

şimdi mesaj atınca düzeldi :hmmm

papakudioflu

papakudioflu

Admin
ya arkadaslar ben mobil giriyorum sürekli şimdi konuyu görünce merak ettim birisi bana rütbemi söyleyebilirmi

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
Yeni rütbeler geldikten sonra mesaj atmayan üyelerin rütbeleri eski şekilde kalmış sanırım :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...