Emoji Simgesine yada Açılan Konuya Tıklayamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Emoji Simgesine yada Açılan Konuya Tıklayamıyorum
Yorum Yazarken Emojı Simgesine Bazen Getiriyorum Simgeyi Fakat Fare Ok İşareti Olarak Kalıyor. Fareyi Aşaği Yukarı Filan Yapıyorum Bu Sefer El İşareti Çıkıyor yada Tıklayabilir Hale Geliyorum.

2.Bir Olay İse Bu Yeni Oldu 1.Başlıktakı Konuyu Açamıyorum.Yani Fareyi Konunun Üstüne Getirince El İşareti Filan Çıkmıyor,Konuya Şu An Giremiyorum.
"Bin Yılın Konusu"

Şimdi Bu Fotoya Bakarsanızda Burada Girilebiliyor. Ekran Alıntısında Fare Simgesi Belli Olmuyor Ama 2.Konuya Girebiiliyorum

Mesaj birleştirildi:

@gonyalı Ha Birde Bu Mübareğin Profiline Giremiyorum Kısıtlı Filan Diyor. Nasıl Yapıldığını veya Yaptığını Bu Garibimde Bilmiyor. Bunada Bir El Atın :sirit:
Mesaj birleştirildi:

Şimdide Oradaki 1 Numaralı Konu Değişti Ona Tıklayamıyorum :D windows bişiysi konusu açılmıyor

Son düzenleme:

gonyalı

gonyalı

Üye
@gonyalı Ha Birde Bu Mübareğin Profiline Giremiyorum Kısıtlı Filan Diyor. Nasıl Yapıldığını veya Yaptığını Bu Garibimde Bilmiyor. Bunada Bir El Atın :sirit:
Sağolasın
Dostlar kara gün içindir
İstesem bulur herkese
açarım işime öyle geliyor :)

• Düşünceli
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Farklı bilgisayarlardan da durum aynı maalesef emoji vsye hemen tıklayamıyorum. üstteki 1. konu açılmıyor pcden

gonyalı

gonyalı

Üye
İntel olduğu içindir
Amd de sorun yok.

gonyalı

gonyalı

Üye
Profilimi sana açtım gir bak

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Senin kalbin ankarada benim ki istanbul da nasıl 1 olacak o halde birimizin ölmesi gerekmez mi? :hmmm
neyse şimdi konuyu romantık hikayeye çevirmeyelim.yöneticiler gelirse sadece seni değil benide duman ederler o yzden :anlas:
Mesaj birleştirildi:

@Baydırman nerde bu devlet nerde bu millet :bilmm

Son düzenleme:
Ozan

Ozan

Admin
İlk sorun masaüstü sürümde mi oluyor, light temada denediniz mi şunu mu kastediyorsunuz ?
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

2. sorunu anladım düzeltip bilgi vereceğim.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
İlk sorun masaüstü sürümde mi oluyor, light temada denediniz mi şunu mu kastediyorsunuz ?
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

2. sorunu anladım düzeltip bilgi vereceğim.
Tüm Sorunlarım Masa Üstünde ve Farklı Bilgisayarda Oluyor. Emojileri Açmaya Kalktığımda Üzerine Getiriyorum İmleci Fakat El İşareti Yerine İmleç Görünmeye Devam Ediyor. Böyle O Emoji Simgesine Getirdiğinizde Tam Bu Üst Tarafta Kafasının Oraya Gelince El İşareti Çıkıyor. İsterseniz Detaylı Görsel Video Ekleyebilirim. 3 Pcde de Sorun Aynı

Ozan

Ozan

Admin
Bende brave safari ve chrome da sorun yok mac üzerinde ama video ile anlatma imkanı daha iyi olur

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Bende brave safari ve chrome da sorun yok mac üzerinde ama video ile anlatma imkanı daha iyi olur
Tamamdır Hallederim
Mesaj birleştirildi:

emoji sorunu düzeldi sanırım.

bu sorun kaldı
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Mesaj birleştirildi:

Bu Emojilere Tıklamama Sorunu Arada Tekrar Ediyor Gibi

Son düzenleme:

Üst Alt