Yeni Nokia 701 Ekranı ???

Sponsorlu Bağlantılar

kaptanedi

kaptanedi

Üye
performans ne arkadaşım ekranın performansı nasıl oluyo.. ppi piksel yogunlugu diyosan c7 700 aynı yogunlukta görüntüyü iyi gösteren benim bildigim piksel yogunlugundan sonra konsantrat oranıdır oda olmadı kare saniye gösterme hızı ki bu degeri bilmiyorum ben iki telinde ama normal monütörlerde eniyi deger 2ms dir.. performan diye bişeyyok bu ekranlarda renkleri daha canlı hangisi gösteriyo ise iyidir ki amoledden daha iyi samsung un kullandıgı süper amoleddir iphone 4 un ekranı bile bu erkranın gerisindedir testlerde görüldügü gibi...

Bahattin5887

Bahattin5887

Üye
Performans derken hepsinin birleşimiyle ortaya çıkan görüntü kalitesi

qsaw

qsaw

Üye
701 in Her Şeyi Güzel Çünkü Bu Belle Bizim İçin Son Güncelleme Diğer Güncellemeler Üst Telefonlara Gelecek Ekranına Gelince Renk Olarak Amoled e Göre Soluktur Fakat 160 Dereceden Görüle Bilme Özelliği Vardır.

----------Eklendi @ 17:16:52 ---------- Yazıldı @ 17:15:02 ----------

701 in Ekranı Çok Parlak Bir Ekrandır Genelde LCD lerde Kullanılan Ve LCD Alırken Dikkat Edilmesi gereken bir husustur

----------Eklendi @ 17:17:18 ---------- Yazıldı @ 17:16:52 ----------

Ama sen güctasarrufu modunda kullanacağını yazmışsın o halde seçin senin

kaptanedi

kaptanedi

Üye
amoledi hiçbirşeye değişmem tabi superamoled dışında.. 701 güzel ama ekrandan kaybediyor işte yksa bende c7 mi heman değiştirirdim.. yeni alacaklar için tercih olabilir ama amoled kullanıp ıps.. attan inip eşege binmek gibi olur sanırım.. :D

Bahattin5887

Bahattin5887

Üye
Ben 701 ile c7 yi kıyasladım elbette n9 daki amoled süperr.

qsaw

qsaw

Üye
buyur kardeş farkları

----------Eklendi @ 17:44:20 ---------- Yazıldı @ 17:40:05 ----------

Bu Videodada TFT LCD vs Ordinary IPS LCD Display vs Super Amoled

Bahattin5887

Bahattin5887

Üye
amoledi hiçbirşeye değişmem tabi superamoled dışında.. 701 güzel ama ekrandan kaybediyor işte yksa bende c7 mi heman değiştirirdim.. yeni alacaklar için tercih olabilir ama amoled kullanıp ıps.. attan inip eşege binmek gibi olur sanırım.. :D

Bende ilk başta c7 almayı sırf 701 ekranından dolayı düşünüyordum ama bir arkadaşımda(yurt dışından almış) 701 gördüm .daha güzel foto çekiyor pek fark olmasada.Ve ekranda herkesin abarrttığı kadar fark yok(amoled ile IPS). Aynısı belkide 701de Clear Black olduğundandır.

----------Eklendi @ 17:52:24 ---------- Yazıldı @ 17:45:11 ----------

Bende ilk başta c7 almayı sırf 701 ekranından dolayı düşünüyordum ama bir arkadaşımda(yurt dışından almış) 701 gördüm .daha güzel foto çekiyor pek fark olmasada.Ve ekranda herkesin abarrttığı kadar fark yok(amoled ile IPS). Aynısı belkide 701de Clear Black olduğundandır.

kaptanedi

kaptanedi

Üye
youtube bircok test mevcut c7 vs 701 şeklinde aratıp baka bilirsin.. yeni alıcaksan tercih senin tabikide..

Bahattin5887

Bahattin5887

Üye

----------Eklendi @ 18:01:51 ---------- Yazıldı @ 17:57:47 ----------

Anladım ben seni.Bende biliom AMOLED daha iyi.Ama Clear Black arastır o çok fazla kalite katar.Ben bir daha arastiriyim c7 yada 701 ama ben baktığımda ekranlar aynıydı

SilentOne

SilentOne

Üye
süper amoled plus en iyi ekran değilmi yoksa bni yanlış biliyom

pRime.

pRime.

Üye

701'deki ekran amoledi aratmaz normal lcd ile karıştırmayın çünkü alakası yok.

----------Eklendi @ 10:42:53 ---------- Yazıldı @ 10:39:27 ----------

süper amoled plus en iyi ekran değilmi yoksa bni yanlış biliyom

Hayır değil en iyisi 701'deki.

kaptanedi

kaptanedi

Üye

701'deki ekran amoledi aratmaz normal lcd ile karıştırmayın çünkü alakası yok.

----------Eklendi @ 10:42:53 ---------- Yazıldı @ 10:39:27 ----------

Hayır değil en iyisi 701'deki.
kusura bakmada saçmalamışsın 701 deki ekran iphone 4 deki ekrandır ve asla süper amoledden daha iyi degildir...

pRime.

pRime.

Üye
kusura bakmada saçmalamışsın 701 deki ekran iphone 4 deki ekrandır ve asla süper amoledden daha iyi degildir...

Hayır iphone'daki ekran değildir, clearblack özelliği çok büyük fark yaratıyor ayrıca iphone 4 ekranından 2 kat daha parlak. Amoledden iyi olduğunu da söylemedim, ondaki kontrastı tabiki veremez, element uydurmayın lütfen.

----------Eklendi @ 11:15:13 ---------- Yazıldı @ 11:14:02 ----------

Ama süper amoledden parlaklık olarak çok daha iyi

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
silent dogru bilion

Üst Alt