Yeni NDRIVE 3.5.27 s60v3/v5

Sponsorlu Bağlantılar

MrMevcut

Üye
Haritayı yükleyen arkadaşlara çok teşekkür ederim. Ellerine sağlık.

capp

Üye
benim sorunum gps sinyalinin surekli bekleniyor olmasi. yapmam gereken baska bir ayar , ya da uygulama birsey var mi?
buna sinyal gelmiyor. 5800xm neden boyle oldu? baglanti ayarlari gibi bisey de bulamadim ovi deki gibi tumlesik filan .

buna ne yapabiliriz?

dejavu5555

Üye
mrb arkadaşlar ben 5800 kullanıcısıyım ben de şu an n drive 9-3-14 var acaba hangi program daha güncel.9.3.14 mü yoksa 3.5.27 mi

okifioktay

Üye
9.3.14 daha güncel geldi bana.

salakx

Üye
Sınırsız mı acaba?

AlpReis

AlpReis

Üye
eyvallah

ertu55

ertu55

Üye
teşşekkür yükledim ama beğenmedim ovi maps daha iyi

keboy06

Üye
Turkiye haritası linki bozuk arkadaşlar.
bakarmısınız.

husnukar06

Üye
Teşekkürler kardeş, helal sana...

crazyk190

Üye
türkiye haritasını neden indiremiyorum teşekkürler.

--------------- Ekleme ---------------

türkiye haritasına tıklıyorum açılmıyor nedendir acaba teşekkürler

emrehandogan

Üye
paylaşım için çok teşekkür ederim fakat ben web'e tıkladığımda internet bağlantısı seçmemi istiyor... yani kodu girecek yer gelmiyor... yardım edebilirseniz sevinirim

keboy06

Üye
türkiye haritası bozuk bakan varmı .?

feyyazevci

feyyazevci

Üye
5800 için hangi gps programını önerirsiniz ndrive 10 var ama memnun değilim. şimdiden teşekkür ederim

haso56

Üye
beyler lütfen yardımcı olun herseyi adım adım yaptım en sonunda ******i telime yazamıyorumki lütfen ******i nasıl yazdınız pls yardımcı olun inş biri görür msjmıı..

mohikan2004

Üye
arkadaşım ellerine sağlık program normal bir navigasyondan hiç farkı yok çok güzel bir program emeğin ve paylaşımın için teşekkür ederim..

zeki4

Üye
Arkadaşlar ben bu programı Nokia c5 yükledim ama ****** girme noktasında harf ve rakamları bir türlü doğru giremedim Örneğin 8 yerine sürekli u yazıyor. Yardımınızı bekliyorum

bkb1988

Üye
arkadaşlar bu linkler silinmiş hep ? silinmeyeni var mı :)

dj_yekta

Üye
teşekkürler kardeş
ama birşey soracağım pois dosyası ne işe yarar

mangdaşire

mangdaşire

Üye
yeni türkiye haritasını zshared veya hotfileye upload edecek varmı?4sharedden dosya inmiyor.:nono:

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar ben olayı çözdüm.şimdilik zamanım yok upload edemicem ama hafta sonu şu yeni harita linkini upload edecem.

maliyyun

Üye
arkadaşlar ben NDrive 3.5.27 telefonuma yükledim. programı ilk açtıgımda alınmış paketiniz var kodu girmek istermisiniz diyor ******den kodu alıp giriyorum ama ınvalid ****** diyor yaklaşık 10 kez tekrar etttim nasıl bi çözü öneririsiniz çook sagolun.. geçerli seriyi nasıl elde ederimm

----------Eklendi @ 21:23:47 ---------- Yazıldı @ 21:23:16 ----------

arkadaşlar ben NDrive 3.5.27 telefonuma yükledim. programı ilk açtıgımda alınmış paketiniz var kodu girmek istermisiniz diyor ******den kodu alıp giriyorum ama ınvalid ****** diyor yaklaşık 10 kez tekrar etttim nasıl bi çözü öneririsiniz çook sagolun.. geçerli seriyi nasıl elde ederimm
bu araddaa telefonum samsung i8910 hd

Üst Alt