Karşılaştırma yeni lumiaların tasarımı hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
yeni lumiaların tasarımı hakkında

beyler malum oturduk yeni gelecek Lumia cihazları bekliyoruz özellikler üç aşağı beş yukarı belli ama nerdeyse hiç görsel sızması sızanlar ise pek iddialı değil meraklıları concept yaparak biraz olsun tahminde bulunmaya çalışıyor bazılarımız beğeniyor bazılarımız beğenmiyor yukarıdaki görseller de internette dolaşanlardan biri konsept diğeri sızıntı ben şahsen eski Lumia 1520 benzeri bir cihaz beklesem de o tasarım Nokia ya ait olduğu için en az bir yıl böyle bir cihaz görmeyeceğiz peki siz nasıl bir cihaz görmeyi bekliyorsunuz yukarıdaki görsellerden hangisi hoşunuza gitti sizce hangi resimdeki cihaz mevcut özellikler ile daha iddialı olur.

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
üstteki konsept ile Lumia 930 arasında sanırım tek fark led flaşın konumu. Sızıntıya gelirsek kamera lensi berbat olmuş bence ve hala ekrandan kısıp sanal tuş yapmalarına anlam veremiyorum.

• Beğen
Tepkiler: oznkrts
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Bunu görmek isterdim. Microsoft bunu yapmaz. Ama iPhone7 bu tasarımla gelir büyük ihtimal.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
  • Beğen
Tepkiler: preatorian
Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
PureView ön kamera :seytan:

technogamer2345

Üye
Bunu yaparsa ancak google veya lg yapar bu tasarım Nexus 5 ve LG G tasarımı.

Lg g4 un veya nexus 5 in taarimiyla uzaktan yakindan alakasi yok gorseldeki lumia tasarimi farkli . :)

-----------------------------------------------

bu gorseli 940 haberi varken gormustum hakkaten bu olsa on numara olurdu.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Lg g4 un veya nexus 5 in taarimiyla uzaktan yakindan alakasi yok gorseldeki lumia tasarimi farkli . :)

-----------------------------------------------

bu gorseli 940 haberi varken gormustum hakkaten bu olsa on numara olurdu.
Alintiladigim resim için dedim ben onu.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Bence Lumia buna benzer özellikleri gelecek 2 yılda bile alamaz adamlar 1080p geçemediler 900 serisi bi telefona 2k vereceklerini sanmıyorum
genelde nokia, iphone conceptlerinden kötü ama samsung ise conceptlerinden çok daha iyi bi tasarımla çıkıyor

tayfn1907

tayfn1907

Üye
Microsoft için yapılan gerek sistem gerek ise telefon tasarımı konseptleri her zaman daha güzel oluyor hiçmi örnek almazlar acaba:vur

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve oznkrts
lazye

lazye

Üye
Bu tasarımla kasıp kavurur zaten bu telefon o özellikler olsa zaten parçalar :) ama aklıma takılan 2160p 30fps 1080p 60 fps olması lazım değil mi :)

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Bu tasarımla kasıp kavurur zaten bu telefon o özellikler olsa zaten parçalar :) ama aklıma takılan 2160p 30fps 1080p 60 fps olması lazım değil mi :)

px çözünürlük, fps ise saniyede oynatılan kare sayısı. ikisi birbirinden bağımsız özellikler. biri netlik biri akıcılık diyelim daha net anlatımla.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı ve lazye
lazye

lazye

Üye
px çözünürlük, fps ise saniyede oynatılan kare sayısı. ikisi birbirinden bağımsız özellikler. biri netlik biri akıcılık diyelim daha net anlatımla.
Dediğim şeyi çok yanlış anladiniz ben FPS nin saniye başına düşen kare sayısı olduğunu biliyorum zaten demek istediğim ki geç anladım arka kamera 2160p 30fps ön kamera 1080p 30 FPS ben yanlış anladim tek kamera anladım ben :)

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin

Üst Alt