Haber Sony'nin yeni amiral gemisi ortaya çıktı! Yeni tasarımla geliyor!

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Sony'nin yeni amiral gemisi ortaya çıktı! Yeni tasarımla geliyor!
Sony'nin yeni bir amiral gemisini test ettiğini önceki haberimizde dile getirmiştik. Şimdi ise o sızan bilgilerin tam tersine başka bir cihaz ortaya çıktı. Xperia Z ve X serisine göre de oldukça farklı duruyor.

Sony'nin yeni amiral gemisi Xperia Concept: Tube tasarımına göre hazırlanmış. Üst ve alt kısımlar düz, yan taraflar ise yuvarlatılmış. Xperia Z5 serisi de Xperia Concept: Mono'ya göre hazırlanmıştı. Bununla ilgili detaylara yukarıdaki linkten bakabilirsiniz.

Sony F833X model numarası daha önce internete sızmıştı. Bu model numaralarından F8331 ise bu telefon. İnternete sızan fotoğraflara göre NFC logosu Xperia Z serisine göre ön tarafa alınmış ve artık çift LED flaş var. Çift led flaşın üstünde ise lazer otofokus olabilir ancak henüz belli değil. Ayrıca USB Type-C girişi de kullanılmış. 3.5mm kulaklık girişi ise yukarıda. Ön ve arka kamera 4K videoda çekebiliyor. Ekran ise 1080p çözünürlükte. Sony cihazlarında alıştığımız çift hoparlör bu cihazda da var. Kasa ise muhtemelen fırçalanmış metal. Z5 serisinde gördüğümüz kilit-parmak okuyucu bu cihazda da olacak. Henüz başka bir bilgi yok ancak en az 3GB RAM'le gelmesi, S821 çipset olması ve 32GB dahili hafıza + MicroSD kart özelliklerinin de olması bekleniyor. Cihazın muhtemelen Eylül ayında IFA 2016'da duyurulması bekleniyor.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

askımm

Üye
Cöp almak isteyenler sony alabilirr.....

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Kamerayı ortaya koysalar olmaz mı yahu ? Daha şık olur . Arka tarafta simetrik tasarım

byAndroid

byAndroid

Üye
Çok köşeli kullanırken sorun yaratır

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Şu fazlalıkları kırp biraz ya

1 sene oldu Xperia Z2 Kullanıyorum
Arkadasşım Note 4 aldı 2 ay kulandı kasmaya başladı benim Z2 takır takır çalışıyor Sony candır ama bu aralar hiç beklemediğim şeyler yapıyor :hmmm

• Beğen
Tepkiler: NiTr[O]gEn
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Üst ve alt kısımları biraz fazla. Onlar biraz azaltılsa daha iyi dururmuş. Ama yinede iyi gibi gözüküyor. Kalın gibi, batarya fazla olur umarım. Birde OIS olsa tamamdır.
Ayrıca bu tasarım konseptti. Konusunu açtım bakabilirsiniz.

Sony Xperia Konseptleri ile tanışın!

askımm

Üye
Z2.z3 kullandim yanlis anlamayin ben biraz takintili bir insanim yani z2 de ekranda beyaz olunca ekrann ucinde bi yer darbe almis gbi gzukuodu 0 cihaz renk soluk druo du dedim z3 alim iyice pixel kontrol flan yaptim 1 aya bi baktim beyaz ekranda nokta gbi leke soluk beyaz lekesi ibce bi bakis yapmazsna fark edilmiyo ama grdünmü kafaya takio insan ayrica s4 s5 note 4 s6 suan s7 kulaniyorum samsungda ekranla ilgili bi.proplem yasmadim suana kadar.....

furyzer0

furyzer0

Üye
Cöp almak isteyenler sony alabilirr.....
Bir markayı sevmeyebilirsiniz ancak kötülerken neden yazın yoksa boyle demeniz sadece kavgaya sebep olur

Sent from mTalk using lumia950

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Çirkinte yarış yapan 3 firma var Sony Acer ve Alcatel. Sandım ki sade çerçevesiz bir model görmez olaydım pimapenci kafa yine devrede

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Kullanıcı çerçeveyi azalt dedikçe Sony daha fazla çerçeve ekliyor :D

• Beğen
Tepkiler: hasan3472ty

MaxipmaN

Üye
ekranın 1080p olması pil ve performans açısından daha iyi, 2k bana boş beleş geliyor.

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Cihazın ismi ne olacak onu merak ediyorum. X2 olamaz çünkü var :D

furyzer0

furyzer0

Üye
ekranın 1080p olması pil ve performans açısından daha iyi, 2k bana boş beleş geliyor.
2k normal kullanıcılar için boş haklısın ancak vr için fark ediyor çünkü gözümün dibinde oluyor ekran

Sent from mTalk using lumia950

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Sızıntılar devam ediyor. Bir Hırvatistan teknoloji sitesi cihazı internete yeniden sızdırdı. Sony avukatları yakında kapılarına gelir.

Sony'nin yeni amiral gemisinin özellikleri 5.1 inç ekran, 23MP arka kamera, 12MP ön kamera, 3GB RAM. Kasa da kaygan olmayan metal. Sızan bilgiler yinede doğru olmayabilir. Ekran 5.2 inç ön kamera ise 13MP olabilir. İlerleyen günlerde kesin bilgiler gelir.

Ekli dosyalar

Koradam

Üye
Şu fazlalıkları kırp biraz ya

1 sene oldu Xperia Z2 Kullanıyorum
Arkadasşım Note 4 aldı 2 ay kulandı kasmaya başladı benim Z2 takır takır çalışıyor Sony candır ama bu aralar hiç beklemediğim şeyler yapıyor :hmmm
Benim arkadaş çıktığı yıldan beri kullanıyor ama kasma yapmıyor ilginç

byAndroid

byAndroid

Üye
Temperli cam güzelmiş :D

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt