[YENİ][ICS] Ultrasound ROM v4 v30C/A

Sponsorlu Bağlantılar

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
[YENİ][ICS] Ultrasound ROM v4 v30C/A

YENİLİKLER;
+Based on v30c / a (France / Mexico)
+Kernel Diana (Huexx)
+Re designed Appearance (Sony / LG / JellyBean)
+Three methods of Equalization (Ultrasound FX / SRS / Sound Enhancements)
+Updated Applications (Music, Messages, Calendar, LauncherLG, Climate)
+Applications Sony Xperia Z (Calculator, Walkman, Movies, Album, Comp. WIFI, easy connection NFC, Smart Connect, Sony Car, Sony Select, SocialLife (xperiaevents), Track ID, WalkMate, WPS registration, XperiaLink, Xperia Launcher, Clearaudio +, Clearbass, Bravia Engine)
+Xperia Font
+Framework.jar / Framework-res.apk / SemcGenericUxpRes.apk / lge-res.apk optimized

Ekrak Görüntüleri;

Kurulum;
-Cwmden tüm wipe ları yapıp sd kartınıza yüklediğiniz rom dosyasını kurabilirsiniz.

*YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN REHBER;http://www.maxicep.com/android-modi...yapma-ve-rom-yukleme-acik-anlatim-731643.html

*
NOT;Cihazınızın root yetkilerine sahip olması gerekmektedir.İşlemleri düzgün yapmazsanıztelefonunuz brick olabilir...

Telefonunuz brick olursa çözüm için ;http://www.maxicep.com/lg-android-r...telefonunuzu-kurtarin-710531.html#post5370658

İŞLEMLERİ YANLIŞ YAPTIĞINIZDA CİHAZINIZA GELECEK ZARARLARDAN BEN YADA SİTE MESUL DEĞİLDİR...

ROM DOSYASI;

ANIL

ANIL

Admin
:tşk:

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

xcolakx

Üye
rom için tesekkurler henuz denemedım varmı deneyen ?? görsellık olarak ıyı sayılır :)

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Ben denedim görsellik çok iyi ve telefona bazı özel xperia yazılmları ekleniyor değişik bir launcher farklı bir task manager vs. Yani güzel:-)

xcolakx

Üye
rOM GÜZEL AMA ŞARJ KONUSUNDA hayatımda gordugumun en kötüsü 3-4 saatte durdugu yerde %80 sarj gitti onun dısında akıcı degıl

- - - Eklendi - - -

telefon takıldı ya bu romu yukledım daha sonra rom managerden ClockworkMod Recovery v5 i yukledim İnstall from zip diyorum yukluyorum yine mavi yazılı yerde kalyo arkadas yardım

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Bu romu bende kullandım o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum ben üzerine romda yükledim bi sorun çıkarmadı sft ile rom yüklemeyi dene

Üst Alt