Yeni Bir telefon alsanız Hangi işletim Sistemini seçerdiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni bir telefon alsanız hangi işletim sistemini seçerdiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    73
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
symbianda aynı başarıyı yakalamıştı bir zamanlar neden androidin düşüşü zor olsunki ;)

• Beğen
Tepkiler: Elektr0

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

Google yokken Nokia vardı :ehe Zamanında Nokia ne şirketti be :D Mobil sektörde Google'ın koltuğunu LG'nin alması gibi olmuştu ki şimdi Google'ın karşısında yazılım konusunda bana göre dünyanın en iyisi olan Microsoft var :)

avcitalip

avcitalip

Üye

Google yokken Nokia vardı :ehe Zamanında Nokia ne şirketti be :D Mobil sektörde Google'ın koltuğunu LG'nin alması gibi olmuştu ki şimdi Google'ın karşısında yazılım konusunda bana göre dünyanın en iyisi olan Microsoft var :)

şuanda yok ama yakında olacak gibi :evet: hemde Nokia ile

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

şuanda yok ama yakında olacak gibi :evet: hemde Nokia ile

Şuanda yok derken Microsoft için mi dedin :hmmm Microsoft Wp tutmasa bile bana göre en büyük yazılım şirketi.Bir kere yazılım konusunda Google'dan üstün olduğu kesin.Yazılımdan kastım marketi değil bu arada :) Market dışındaki kısımlar yazılımın kalitesini belirler :) Mesela MeeGo gayet mükemmel bir sistem fakat marketi kötü bunun sebebi MeeGo'nun kötü olması ya da Nokia'nın yazılımda kötü olması değil marketinin geliştirilmemesi.

Jomolocco

Jomolocco

Üye
ios kullaniyorum iphone 5 alicam sonuc ios

Elektr0

Elektr0

Üye
symbianda aynı başarıyı yakalamıştı bir zamanlar neden androidin düşüşü zor olsunki ;)

Helal :oke: elma bile düşüş yaşayabilir ama 2020 yılına kadar garantideler adamlar... hazine havuzları dolu :islik

- - - Eklendi - - -

Şuanda yok derken Microsoft için mi dedin :hmmm Microsoft Wp tutmasa bile bana göre en büyük yazılım şirketi.Bir kere yazılım konusunda Google'dan üstün olduğu kesin.Yazılımdan kastım marketi değil bu arada :) Market dışındaki kısımlar yazılımın kalitesini belirler :) Mesela MeeGo gayet mükemmel bir sistem fakat marketi kötü bunun sebebi MeeGo'nun kötü olması ya da Nokia'nın yazılımda kötü olması değil marketinin geliştirilmemesi.

sıralama
1.apple
2.Google
3.MS ( 2. idi google'ın yaptıkları karşısında fazla hızlı davranamadılar ama ilerde tekrar 2. olurlar )
4. maxicep :islik

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

Helal :oke: elma bile düşüş yaşayabilir ama 2020 yılına kadar garantideler adamlar... hazine havuzları dolu :islik

- - - Eklendi - - -

sıralama
1.apple
2.Google
3.MS ( 2. idi google'ın yaptıkları karşısında fazla hızlı davranamadılar ama ilerde tekrar 2. olurlar )
4. maxicep :islik

Hocam yazılımdan bahsediyoruz.Google asıl parayı tarayıcıdan götürdü ve sonra hazır yazılmış bir sistemi aldı.Android öyle çok başarılı bir yazılım örneği değilki.Yazılım konusunda Windows sayesinde hala Microsoft lider.Şirketin büyük olması apayrı bir durum

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Google tabi şirket olarak microsoftu devirir.. Microsoft tarayıcılarının hepsinde güvenlik düzeyini en üstte tutarken google sizin kişisel verilerinizden önünüze getirdiği reklamlardan dünyanın parasını kırıyor..Android arkasında google ın olması hiçbirşey ifade etmez,şuan google neyse bir zamanlarda Nokia oydu tüm asya ve avrupa pazarına hakimdi telefon sektöründe.. Onun için ne oldum değil ne olucam diyiceksin.

cengizba

cengizba

Üye
Ne kadar androidimden memnun da olsam wp8 in win8 le aynı çekirdekte yazılması ve lumia 920 aklımı çelebilir :)

enterneoll

enterneoll

Üye
    Konu Sahibi
konuya bakmayalı uzun süre olmuş android'e yaklaşmış wp :D

PriZm

PriZm

Üye
Anketi düzenleyin Ubuntu'yu ekleyin anında oyumu veriyorum :)

Kerim.

Kerim.

Üye
metro arayuzu olmasa ve marketi iyi olsa wp'yi denemek isterdim ama androide devam:)

boyabatlı

boyabatlı

Üye
wp8 aldık arkadaşa arayüz hoşuma gitmedi andiroid geniş bir dünya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...