Yeni Bir telefon alsanız Hangi işletim Sistemini seçerdiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni bir telefon alsanız hangi işletim sistemini seçerdiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    73
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
m542tf

m542tf

Üye
wp8 yada ios

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
andıroyit

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Wp 2. Sirada...
Bence android kadar wp de basarli olacak. Simdiden anketde 2. Sirada yer almis. :)

Mein-teil

Üye
Androidle devam wp7 den geçtim ama hiç uygulama olmadığı için android :)

PriZm

PriZm

Üye

uygulama marketi gelişsin android'ide geride bırakır wp8 :)
geride bırakması önemli değil :)

insanlar dünyada androidin ne kadar gelişmiş ve yaygın olduğunu biliyorlar.dünyada 400m dan fazla android aktivasyonu yapılıyor.wp8 in bu değerleri geçmesi için epey uğraşması gerek :) yani direkt en iyi sistem olsa dahi dünyada 1. sıraya yerleşemez :)

Kerim.

Kerim.

Üye

insanlar dünyada androidin ne kadar gelişmiş ve yaygın olduğunu biliyorlar.dünyada 400m dan fazla android aktivasyonu yapılıyor.wp8 in bu değerleri geçmesi için epey uğraşması gerek :) yani direkt en iyi sistem olsa dahi dünyada 1. sıraya yerleşemez :)

aynen daha cok zaman var 1.siraya yerlesmesi icin

phasan

phasan

Üye
İlk progran iphone cikiyor

15097

15097

Üye

Android'i geçerden kastım o değildi :tebessüm:

- - - Eklendi - - -

İlk progran iphone cikiyor
Do you speak Turkish? Türkçe yazar mısın bi zahmet?

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
PriZm

PriZm

Üye

- - - Eklendi - - -

özellik bakımından dedin sanırım.o konuda da daha çok yol alması gerek :) WP8 in çok eksiklikleri var şuan :)

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye

- - - Eklendi - - -

programlar - uygulamalar falan ilk olarak appstore a çıkıyor demek istedi herhalde :)

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Yukarıda arkadaşın biri Wp8'in marketi gelişsin android'i geride bırakıcak demiş. Wp8'in marketi gelişirken Google Play Store Hep aynı mı kalacak peki ? :bud: :bud:

15097

15097

Üye

özellik bakımından dedin sanırım.o konuda da daha çok yol alması gerek :) WP8 in çok eksiklikleri var şuan :)
hayır o da değil :kıskıs: şimdi çoğu insan (iphone'u saymazsak) marketi uygulamaları oyunu için android'i seçiyor.wp'nin seçilmeme sebeplerinden biride marketplace'ında az oyun/app olması.eğer gelişirse wp seçenlerin sayısı artar ve bu konuda androidi geçmiş olur demek istedim :)

Esendağlı

Esendağlı

Üye

Birzamanlar symbian da öyleydi dimi:)

15097

15097

Üye
Yukarıda arkadaşın biri Wp8'in marketi gelişsin android'i geride bırakıcak demiş. Wp8'in marketi gelişirken Google Play Store Hep aynı mı kalacak peki ? :bud: :bud:
boşver anlayan ne demek istediğimi anlıyor, kafanı yorma sen istersen :zuhaha:

PriZm

PriZm

Üye

hayır o da değil :kıskıs: şimdi çoğu insan (iphone'u saymazsak) marketi uygulamaları oyunu için android'i seçiyor.wp'nin seçilmeme sebeplerinden biride marketplace'ında az oyun/app olması.eğer gelişirse wp seçenlerin sayısı artar ve bu konuda androidi geçmiş olur demek istedim :)
pek sanmıyorum :) dediğim gibi android dünya çapında bağlılık yaptı :)

yani daha önce android alanların 10/9 'u yine android alacak :) o yüzden wp8 in gelişmesi ve yaygınlaşması daha da zor olacak :S
Birzamanlar symbian da öyleydi dimi:)
aynen :) ama malesef her sisteminde bir devri var :) symbian zamanında kraldı :)

msy2017

msy2017

Üye

yani daha önce android alanların 10/9 'u yine android alacak :) o yüzden wp8 in gelişmesi ve yaygınlaşması daha da zor olacak :S

aynen :) ama malesef her sisteminde bir devri var :) symbian zamanında kraldı :)

android şuan kral olabilir ama gelecekte ne olur bilemezsin.

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
İos'a JB yapınca fıstık gibi oluyor. Stabilite'ye diyecek birşey yok zaten :)

15097

15097

Üye

Evet olabilir hatta olurda ben sadece fikrimi beyan ettim.Bazı arkadaşlar beni çok iyi dinlediklerinden çok iyi anlamışlarda :tebessüm: :tebessüm:

PriZm

PriZm

Üye
android şuan kral olabilir ama gelecekte ne olur bilemezsin.
android yıl olarak neredeyse symbiandan daha fazla yaygın oldu olacak :)
tabiki androidinde bir soru olacak.ama bu kadar başarıdan sonra epey zor :)

[video=youtube;fqFpq9WXbJo]http://www.youtube.com/watch?v=fqFpq9WXbJo[/video]

[video=youtube;1UhGM2us8eA]http://www.youtube.com/watch?v=1UhGM2us8eA[/video]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...