Galaxy S3 i9300 《YENİ》{08.03.2016}BLEKOTA Note 4 v5.2.2 Final ANDROİD 4.4.4

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce hangi rom daha başarılı?

• Blekota S5 lite v10.0

Kullanılan: 27 16.1%
  • Blekota Note 4 V3.0

Kullanılan: 105 62.5%
  • Qs Final Rom

Kullanılan: 36 21.4%

• Kullanılan toplam oy
    168
Gazİnternet06

Gazİnternet06

Üye
Klavyede 'i' ye basabilen varmı birde bende şebeke sorunu var fixler düzeltemedi, yeniden indiriyorum romu ve son sürüm beoffle kerneli

kartal2378

kartal2378

Üye

• Beğen
Tepkiler: uzman47 ve nediyelimyani
nediyelimyani

nediyelimyani

Üye
saat widgeti güzelmiş :)

• Beğen
Tepkiler: uzman47 ve kartal2378
uzman47

uzman47

Üye
Saat witgeti romun orjinalindemi var? Ayrica rom 5.1.1 tabanlimi?

kartal2378

kartal2378

Üye
Saat witgeti romun orjinalindemi var? Ayrica rom 5.1.1 tabanlimi?
saat widgeti sense clock uygulamasi,playde var ucretsiz,evet rom 5.1.1 lolipop,kernel ise dokdo takiminin kendi kerneli,yani boeffla,agni vb bilindik kernel degil,ben stabiliteyi buna bagliyorum zaten,ha kusursuzmu degil tabiki,ama cok kucuk ve rahatsiz etmeyecek seyler,kadi kizinda da olur dedikleri yani,stock romda olanlarin cinsinden,launcher olarak nova kullaniyorum bu arada

• Beğen
Tepkiler: uzman47
morki05

morki05

Üye
saat widgeti sense clock uygulamasi,playde var ucretsiz,evet rom 5.1.1 lolipop,kernel ise dokdo takiminin kendi kerneli,yani boeffla,agni vb bilindik kernel degil,ben stabiliteyi buna bagliyorum zaten,ha kusursuzmu degil tabiki,ama cok kucuk ve rahatsiz etmeyecek seyler,kadi kizinda da olur dedikleri yani,stock romda olanlarin cinsinden,launcher olarak nova kullaniyorum bu arada
Linki verebilirmisin

kartal2378

kartal2378

Üye
Linki verebilirmisin

burdan 7.0.1 surumu degil,sola kaydir ordan 6.5.4 surumunu indir,7.0.1 surumu weekly surum,yani tam stabil degil,kursuktan sonrada update gelirse otomatik kurmazsin,ok

• Beğen
Tepkiler: nediyelimyani ve morki05
morki05

morki05

Üye
Sağolasın

• Beğen
Tepkiler: kartal2378
morki05

morki05

Üye

burdan 7.0.1 surumu degil,sola kaydir ordan 6.5.4 surumunu indir,7.0.1 surumu weekly surum,yani tam stabil degil,kursuktan sonrada update gelirse otomatik kurmazsin,ok
Pek açıklama detay yokmu ekran görüntüsü senin paylaşım cm12 gibi

kartal2378

kartal2378

Üye
Pek açıklama detay yokmu ekran görüntüsü senin paylaşım cm12 gibi
ana sayfasinda var girer bakarsin,ama cm gibi saf android tabanli bir rom,stock rom ve port samsung romlari 1 gb dan fazla,bu 200 mb,yani istedigin isine yarayan seyleri sen bulup kuruyosun,blisspop da aynen boyle saf android ve 5.1.1 lolipop romu,qmq birsuru sorunu var,yok kamera calismiyor,yok programdan atiyor,dokdo da ben hicbirini yasamadim

• Beğen
Tepkiler: nediyelimyani ve morki05
morki05

morki05

Üye
Denemek lazım

nediyelimyani

nediyelimyani

Üye
dokdo'yu tavsite ediyorum, ram max 600mb gördü. genelde 500 550 arasında.
gayet stabil ve akıcı.

• Beğen
Tepkiler: morki05
nediyelimyani

nediyelimyani

Üye
blekotada baya baya ısınıyordu hatta ateş gibi oluyordu desem yeridir ama bunda yok. ısınma normal seviyede.
tanklar oynuyorum, blekotada baya kasıyordu bu romda çatır çatır oynuyorum.

kartal2378

kartal2378

Üye
blekotada baya baya ısınıyordu hatta ateş gibi oluyordu desem yeridir ama bunda yok. ısınma normal seviyede.
tanklar oynuyorum, blekotada baya kasıyordu bu romda çatır çatır oynuyorum.
bende oyunlarda bayagi isiniyor,izmirde zaten hava sicak inunda etkisi var biraz

nediyelimyani

nediyelimyani

Üye
izmir yanıyo, bende manisadayım manisa da yanıyo :)
önceden boeffla config den bakınca sıcaklığı 50 55 derece diye gösteriyordu, şimdi o kadar ısınmıyor.

• Beğen
Tepkiler: morki05
kartal2378

kartal2378

Üye
izmir yanıyo, bende manisadayım manisa da yanıyo :)
önceden boeffla config den bakınca sıcaklığı 50 55 derece diye gösteriyordu, şimdi o kadar ısınmıyor.
pil sicakligi 50 yi geciyor bazen,cpu sicakligi ise 70 i geciyor,pil dengeli seceneginde kullaniyorum genelde

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
luke romu deneyen varmi ? yukleyecegim az sonra

ciwano0114

Üye
Blekota yepyeni bir rom çıkarmış

Android 4.4 tabanlı note 5 görünümlü /özellikli bir rom
Henüz test aşamasında.
Test sürümünü yarın xda da paylaşması bekleniyor

• Beğen
Tepkiler: helppo