Galaxy S3 i9300 《YENİ》{08.03.2016}BLEKOTA Note 4 v5.2.2 Final ANDROİD 4.4.4

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce hangi rom daha başarılı?

• Blekota S5 lite v10.0

Kullanılan: 27 16.1%
  • Blekota Note 4 V3.0

Kullanılan: 105 62.5%
  • Qs Final Rom

Kullanılan: 36 21.4%

• Kullanılan toplam oy
    168

revolt25

revolt25

Üye
4.6 kullanıyordum telefon kafayı yedi durduk yere 5.0 a geçtim zorunlu şekilde.

morki05

morki05

Üye
Aslında aklını kullansa çok daha fazla kazanır. Bunu söyledim salak anlamak istemedi

kartal2378

kartal2378

Üye
Parayi veren dudugu calar
su da bir gercekki uzakdogulular amerikalilardan daha vahsi bu konuda,samsung su an dunyanin en vahsi kapitalist sirketi bence,mal satmak icin yapmayacaklari sey yok,samsungun s3 e yaptigi bir ornek mesela,60 milyon telefon satti ve pic gibi ortada birakti,malinin arkasinda en az duran guney koreli firmalar,bundan sonra Allah kismet ederse apple alacam abi kim ne derse desin

morki05

morki05

Üye
su da bir gercekki uzakdogulular amerikalilardan daha vahsi bu konuda,samsung su an dunyanin en vahsi kapitalist sirketi bence,mal satmak icin yapmayacaklari sey yok,samsungun s3 e yaptigi bir ornek mesela,60 milyon telefon satti ve pic gibi ortada birakti,malinin arkasinda en az duran guney koreli firmalar,bundan sonra Allah kismet ederse apple alacam abi kim ne derse desin
Güzel söyledin de Apple kimin ve uygulamaları nasıl hiçbirşeye müdahale edemiyoruz. Her türlü bağımlısın.
Bence asıl kapitalist sistemin ta kendisidir

• Beğen
Tepkiler: helppo

H0lligan

Üye
Apple zaten kisitli bir sistem buda bir kapitalistlik sonucda magaza disinda ipa kurmak icin bazi modellerde jb sart jb atarsansa bir suru dert apple kapali sistem olmasiyla cok sey kaybediyor bknz: donanim sisteme sistem donanima gore hazirlaniyor apple cihazlar ama sistem kapali oldugu icin sadece basit islemler yapabilirsin telefon uzerinde ornegin suan bir rom konusundasin apple a boyle bise yapabilirmisin ?

kartal2378

kartal2378

Üye
Güzel söyledin de Apple kimin ve uygulamaları nasıl hiçbirşeye müdahale edemiyoruz. Her türlü bağımlısın.
Bence asıl kapitalist sistemin ta kendisidir
ama karsiligini fazlasiyla veriyor,ape store lara verilen urunler aninda degistiriliyor,ilgi alaka had safhada,en az 4 yil guncelleme destegi veriyor,2.eli kiymet kaybetmiyor,1 gb ram la 4gb lik samsungtan daha fazla stabilite eriyor,su an s3 sahibi olarak hepimiz 1gb ram ile rezil durumdayiz,gunde 2 kere bazen acip kapatiyorumki stabilite devam etsin,iphonunu 6 ay acip kapatmayan insanlar var,ne diyeyim artik bilmiyorum,rom yuklemekten biktim,bi tane stabil rom bulsam baska bisey istemiyorum,stock rom a donecem ama cok sevdigim periscope uygulamasi en az 4.4.2 surum istiyor,napacagimizi sasirdik

• Beğen
Tepkiler: morki05 ve nediyelimyani
morki05

morki05

Üye
Dn4 teyim şu ana kadar sorun yaşamadım tavsiye ederim.

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Samsungun note3 altı telefon alınmaz onun yerine iphone nun 4s ve üzeri alınır hatta 2. El ucuza bulunur
Sonuçta androidte yapıp iphoneda yapamayacağınız ne kadar şey var?
İphone sevmeyen biri olarak söylüyorum kasan telefon kullanmaktansa özellikleri kırpılmış telefon kullanmak daha iyi

• Beğen
Tepkiler: revolt25, helppo, nediyelimyani ve 1 kişi daha
kartal2378

kartal2378

Üye
Dn4 teyim şu ana kadar sorun yaşamadım tavsiye ederim.
sorun yasaman icin yapman gerekenler sunlar dostum: konusma yaparken kulaklik tak,karsi tarafa sesin cizirtili gider bazen, yada goruntulu gorusme yap 3g uzerinden ses vardir ama goruntu yoktur,yada fm radyo yoktur,gibi gibi,dn4 te bunlari yaparsan sorun yasarsin yapmazsan sorun yoktur

• Beğen
Tepkiler: burak1553

H0lligan

Üye
Karar senin karismam simdiden hayirli olsun :good: ama sunu soyluyorum sana telefon konusunda samsung psimanlik bence aliyorsan adam akilli bir marka seciceksin. Rom olarak MoRo yu oneririm cok stabil ayrica elinde pc varsa uygulamalarin sdk sini dusurmeyi anlatirim sende 4.3de kullanirsin uygulamayi kesin calisma demiyorum ama ben denedim min. 4.2.2 istiyen uygulamalarin 4.1.2 de calistirdim.
ama karsiligini fazlasiyla veriyor,ape store lara verilen urunler aninda degistiriliyor,ilgi alaka had safhada,en az 4 yil guncelleme destegi veriyor,2.eli kiymet kaybetmiyor,1 gb ram la 4gb lik samsungtan daha fazla stabilite eriyor,su an s3 sahibi olarak hepimiz 1gb ram ile rezil durumdayiz,gunde 2 kere bazen acip kapatiyorumki stabilite devam etsin,iphonunu 6 ay acip kapatmayan insanlar var,ne diyeyim artik bilmiyorum,rom yuklemekten biktim,bi tane stabil rom bulsam baska bisey istemiyorum,stock rom a donecem ama cok sevdigim periscope uygulamasi en az 4.4.2 surum istiyor,napacagimizi sasirdik

morki05

morki05

Üye
sorun yasaman icin yapman gerekenler sunlar dostum: konusma yaparken kulaklik tak,karsi tarafa sesin cizirtili gider bazen, yada goruntulu gorusme yap 3g uzerinden ses vardir ama goruntu yoktur,yada fm radyo yoktur,gibi gibi,dn4 te bunlari yaparsan sorun yasarsin yapmazsan sorun yoktur
Kulaklık kullanıyorum hiç bir şikayetim olmdı. Görüntülü görüşme için custom romlarda hiç rastlamdım. Fm Radyo eklenebilir. Nerden baktığına bağlı ayrıca sen bunları zaten biliyorsun. birçok şeyi senle öğrendik vesselâm [emoji106]

• Beğen
Tepkiler: nediyelimyani
kartal2378

kartal2378

Üye
Kulaklık kullanıyorum hiç bir şikayetim olmdı. Görüntülü görüşme için custom romlarda hiç rastlamdım. Fm Radyo eklenebilir. Nerden baktığına bağlı ayrıca sen bunları zaten biliyorsun. birçok şeyi senle öğrendik vesselâm [emoji106]
emektar s3 ten bayagi bunaldim arkadaslar napiim[emoji5]

helppo

helppo

Üye
burak kardeşim s4 için yeni rumlar ya da note 3 için yeni rom bekliyoruz konu açmasını bekliyoruz

aliykse

aliykse

Üye
Selam arkadaşlar. Ben 4.6 nın üzerine flaşlamıştım. Sonra pil uyurken çabuk bitiyor diye mega wipe yaptım tekrar kurdum ama 6 saatte Android OS pilimi tüketti. 6 saatte telefon hiç uyumamış 5 küsür saat uyanık kalmış. Bununla ilgili yapmam gereken bir ayar var mı?

plexus_09

plexus_09

Üye
emektar s3 ten bayagi bunaldim arkadaslar napiim[emoji5]

hocam dokda rom'dan memnun değil misin?
s3 için yapılan yorumlara katılıyorum.s3 abd versiyonu 2gb ramli idi.samsung bir sürü model çıkarıyor ve bu modelleri de ülkeden ülkeye farklı versiyonlarla veriyor.güncelleme konusunda da tabi geri kalıyor.note4 c modeli yeni yeni 5.1.1alıyor.Türkiye sürümü cq modeli ne zaman alır artık belli değil.telefondan anlayan adam odin ile avrupa romunu kurar isterse farklı romları da bizim gibi test eder ama herkes bunlarla uğraşmak istemez.
apple bana da hep itici gelmiştir.androidde samsung'tan başka cihazlar da var aslında.örneğin şu an en iyi güncelleme desteğine sahip seri sony xperia z serisi.

kartal2378

kartal2378

Üye
hocam dokda rom'dan memnun değil misin?
s3 için yapılan yorumlara katılıyorum.s3 abd versiyonu 2gb ramli idi.samsung bir sürü model çıkarıyor ve bu modelleri de ülkeden ülkeye farklı versiyonlarla veriyor.güncelleme konusunda da tabi geri kalıyor.note4 c modeli yeni yeni 5.1.1alıyor.Türkiye sürümü cq modeli ne zaman alır artık belli değil.telefondan anlayan adam odin ile avrupa romunu kurar isterse farklı romları da bizim gibi test eder ama herkes bunlarla uğraşmak istemez.
apple bana da hep itici gelmiştir.androidde samsung'tan başka cihazlar da var aslında.örneğin şu an en iyi güncelleme desteğine sahip seri sony xperia z serisi.
dokdo rom da patladi abicim,qs deyim,en az hatali rom bu oldugu icin yani yoksa bu da sorunlu,1 gun acip kapamasam sapitiyor,kapayip acinca 24 saatligine rahatim iste,kor topal devam edicez artik

Üst Alt