Galaxy S3 i9300 《YENİ》{08.03.2016}BLEKOTA Note 4 v5.2.2 Final ANDROİD 4.4.4

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce hangi rom daha başarılı?

• Blekota S5 lite v10.0

Kullanılan: 27 16.1%
  • Blekota Note 4 V3.0

Kullanılan: 105 62.5%
  • Qs Final Rom

Kullanılan: 36 21.4%

• Kullanılan toplam oy
    168
nediyelimyani

nediyelimyani

Üye
arkadaslar gunaydin
uygulamalari sd karta kaydetmek icin nerden ayar yapmam lazim?
dokto kullaniyorum.

kartal2378

kartal2378

Üye
arkadaslar gunaydin
uygulamalari sd karta kaydetmek icin nerden ayar yapmam lazim?
dokto kullaniyorum.
nacizane tavsiyem uygulamalari hicbirzaman sd karta tasima dostum,hafiza kartina guven olmaz,bozulur,sistem yavaslar,stabillik gider

• Beğen
Tepkiler: nediyelimyani ve mesut0114
hhararli

hhararli

Üye
Ben lollipop mirroru yukledim orta tusa basınca google arama falan cikiyo nasil duzelticez eskisi gibi orta tusa basinca gecmis uygulamalar ciksin istiyorum
o dediklerin bende yok orta tuşa basılı tutunca bişe gelmiyor geçmiş uygulamalar sol taraftaki tuşa batığında çıkıyor ram bölümü falan

nediyelimyani

nediyelimyani

Üye
Rom gerçekten 10numara, herhangi bir takılma kasma donmahata almadım şimdiye kadar. Gayet akıcı ve stabil. Tek derdim türkçe karakterli klavyesi olmaması onada storedan klavye indirdim ama yakışmıyo ekrana :)

kartal2378

kartal2378

Üye
Rom gerçekten 10numara, herhangi bir takılma kasma donmahata almadım şimdiye kadar. Gayet akıcı ve stabil. Tek derdim türkçe karakterli klavyesi olmaması onada storedan klavye indirdim ama yakışmıyo ekrana :)
haklisin,sayilari ustte olan bir klavye bende ariyorum,birde samsung tabanli romlarda klavyede panodan yapistir olayi vardi,cok ise yariyordu,bunda pano yok,sadece en son kopyaladigini kesip yapistirabiliyosun

• Beğen
Tepkiler: nediyelimyani
nediyelimyani

nediyelimyani

Üye
Bide güzel bi tema bulabilsem, kendi duvar kağıdı çok karışık. Bitane yükledim çok karanlık, sen hangi temayı kullanıyon?

nediyelimyani

nediyelimyani

Üye
store da var mı?

mcnpl4

mcnpl4

Üye
istedigin ozelliklerde bir klavye vardi da adini unuttum. ai.type olabilir. ustte numaralar var muhtemelen pano ozelligi de samsung gibiydi

• Beğen
Tepkiler: nediyelimyani ve kartal2378
kartal2378

kartal2378

Üye
usb bellek calistiriyormu,hic denedinmi dostum

nediyelimyani

nediyelimyani

Üye
müziklerin hepsi orada ve müzik çalar gördü hepsini

uzman47

uzman47

Üye
Arkadaslar guzel temali launcher istiyorsaniz markette GO launcher var guzel efektleride var tavsiye ederim...
Ayrica telefona ayri hava katiyor ayarlardan istediginiz gibi sekillendirebiliyorsunuz :)

• Beğen
Tepkiler: nediyelimyani
nediyelimyani

nediyelimyani

Üye
aynen, sd kartı gördü pc.

nediyelimyani

nediyelimyani

Üye
şimdi anladım :)
16gb takılı, hiçbi takılma yok.

Üst Alt