Galaxy S3 i9300 《YENİ》{08.03.2016}BLEKOTA Note 4 v5.2.2 Final ANDROİD 4.4.4

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce hangi rom daha başarılı?

• Blekota S5 lite v10.0

Kullanılan: 27 16.1%
  • Blekota Note 4 V3.0

Kullanılan: 105 62.5%
  • Qs Final Rom

Kullanılan: 36 21.4%

• Kullanılan toplam oy
    168
Aziz04

Aziz04

Üye
Kerneli recovery ile flashlarken installation aborted hatası alıyorum hocam yardım edermisiniz?
Cihaza kök izni verdin mi?
bende stock ve rootsuz kullaniyorum henuz,garantisi bitmedi malum
Şimdiye kadar kullandığım bütün cihazları-Genel olarak sıfır alırım- en geç bir ay içerisinde root ederim. Ki bazen aldığım ilk gün bile root ettiğim olmuştur. Bi tek note 7'yi 22 gün kullanıp root etmedim. Ve tam root edeyim derken geri vazgeçiyordum. İyikide root etmedim dediğim tek cihaz o oldu. Yoksa elimde patlayacaktı :) Helal para işte..!
Ama şunu söylemek isterim bugüne kadar gördüğüm en iyi cihaz note 7'dir..!
Alpha aldım ilk gün root ettim 3 ay sonra ekranı kırıldı servise yolladım sayacı farketmediler ve garanti kapsamında ekran değişti. Şuan yine note 4 kullanıyorum ve aldığım gün root ettim. Hiçbir şey için olmasa bile bu samsung'un gereksiz uygulamalarını kaldırmak için bile cihaza root atılır. Bu benim şahsi fikrimdir.

kartal2378

kartal2378

Üye
package disabler pro uygulamasi ile root olmadan tum programlari kaldirabiliyosun,en guzelide kaldirdigini veri getirebiliyosun,simdilik boyle idare ediyom ben aziz

• Beğen
Tepkiler: Aziz04
Aziz04

Aziz04

Üye
Bu uygulamanın erişmek istediği izinler sinir bozucu. Pek güvenemedim nedense.
Ama şu var tabi ben asla cihazlarınızı root edin demiyorum. Sonra garantilik bir durumda sıkıntı yaşayabilirsiniz!
Benimki alışkanlık kök izni verip kurcalamadan rahat edemem :)

• Beğen
Tepkiler: kartal2378
kartal2378

kartal2378

Üye
note serisi harbiden bambaskaymis,cok rahatladim s3 den sonra,aslinda s3 de 2gb ram olsa yine kullanilir tas gibi telefon,ama ram yetmiyor root+greenify bi yere kadar

Aziz04

Aziz04

Üye
note serisi harbiden bambaskaymis,cok rahatladim s3 den sonra,aslinda s3 de 2gb ram olsa yine kullanilir tas gibi telefon,ama ram yetmiyor root+greenify bi yere kadar
Aynen ama note 4 ayrı bi güzel harici kart desteği ve bataryanın çıkarılabilir olması bence note 5'e göre bi avantaj...
Bu arada burak nerde?
Ses çıkmıyor ondan :)
@burak1553

• Beğen
Tepkiler: burak1553 ve kartal2378
burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Aynen ama note 4 ayrı bi güzel harici kart desteği ve bataryanın çıkarılabilir olması bence note 5'e göre bi avantaj...
Bu arada burak nerde?
Ses çıkmıyor ondan :)
@burak1553
Foruma fazla girmiyorum bu arada note 4 kullananda baya varmış iyi telefon :)

• Beğen
Tepkiler: Aziz04 ve kartal2378

Ylcnyldz

Üye
Arkadaşlar merhaba. Rom u kurdum lakin kurduktan sonra hat gitti. Önce hattı görüyor ama ''ağda kayıtlı değil'' uyarısı veriyordu. kerneli yükledim değişmedi, modemi yükledim bu sefer hattı görmemeye başladı telefon. bir yardım lütfen

Hanidebenim

Üye
Arkadaşlar bazen sebekem gidiyor. Arada sirada oluyor. Sadece acil aramalar diyor. Sebeke full gidiyor. Yardim edin lütfen

Hanidebenim

Üye
Rom inmiyor telefonumu garantiye verdim şimdilik eski telefonum s3 ü kullancağım ama romu indiremedim link ölmüş galiba. Orj rom yukleyeceğim odin görmüyor bir türlü

Üst Alt