LG G2 yazılımdan anlayanlar bi bakabilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

wansjaxell

wansjaxell

Üye
    Konu Sahibi
yazılımdan anlayanlar bi bakabilir mi?
Arkadaşlar bi ara g2 telefonumu root edip optimus g3 romunu kurdum. Sonra sıkıldım ve kaldırdım. Onun yerine orjinal romunu yükleyeyim dedim kabul etmedi bende almanya çıkışlı bir stock rom yükledim. Yalnız şöyle bir sıkıntım var facebook mesenger ve whatsapp dan mesaj geldiğinde bana iletmiyor. Wifi bağlıyken hiçbir sorun yok ana mobil veri açıkken mesaj alamıyorum. . Mobil veri açıkken internette dolaşıyorum hatta birşeyler indiriyorum ama dediğim gibi mesaj gelmiyor. Bu neden olabilir??
Ben konuları yanlış yere mi açıyorum, niye kimse cevap yazmıyor..

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Aslinda dogru yerdesin
benim tel. suan rootlu ama tr romu kurmayi dusunmedim Almanya güncel 20D romu kullaniyorum..
bana da garip geldi.
Senin sorunu okuyunca hep evdeyim wifi bagli durumda Whatsapp dan 30 dk önce gelmis olan mesaj yeni geliyor
Bu sorun hakkinda bilen varsa yardimci olalim ,,,,

aruo1984

Üye
Arkadaşlar bi ara g2 telefonumu root edip optimus g3 romunu kurdum. Sonra sıkıldım ve kaldırdım. Onun yerine orjinal romunu yükleyeyim dedim kabul etmedi bende almanya çıkışlı bir stock rom yükledim. Yalnız şöyle bir sıkıntım var facebook mesenger ve whatsapp dan mesaj geldiğinde bana iletmiyor. Wifi bağlıyken hiçbir sorun yok ana mobil veri açıkken mesaj alamıyorum. . Mobil veri açıkken internette dolaşıyorum hatta birşeyler indiriyorum ama dediğim gibi mesaj gelmiyor. Bu neden olabilir??
Ben konuları yanlış yere mi açıyorum, niye kimse cevap yazmıyor..
LGMobile Support Tool programını kur g2 driverlerini da yükle - LGMobile Support Tool programını açtıktan sonra sağ üsteki Ek Özellikler sekmesini tıklayıp yükseltme hatasını kurtarmayı işaretle. Yalnız prgramın telefonu tanıdığına emin ol ondan sonra otomatik yükler. Tr romu yükleyecek ve sistemdeki herşey silinecek yedekleme yapmayı unutma

caca41

caca41

Üye
Ayni problem bende vardi arkadaslar Şu sekilde hallettim sizdekide oyle midir biliyorm ama denemeniz de fayda var su yolu denemenizi tavsiye ederim ayarlar-> aglar-> internet paylasimi&aglar ->mobil sebekeler -> erisim noktasi adlari orada wap isaretli kalmis olabilir benim kendi kendine wap isaretlenmisti ordan iptal edip interneti isaretledigimde heryerden bildirimler gelmeye baslamisti :)

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
sms ve mms ayarınızı yapın aka ülkenin romu kurunca benim eski lg de internete vs giremezdi bir konrol edin apn ler yerinde mi

Üst Alt