Yasak Sitelere Giriş 1.2

• 22 Ekim 2010
  • 74807 Okunma
  • 232 Cevap

1. Merhaba arkadaşlar.

Neredeyse her hafta yeni bir program çıkarılıyor ya da bir eklenti yazılıyor.Hosts dosyaları sürekli değişiyor.Bazen de farklı farklı DNS adresleri ile giriş yapıyoruz.Hosts ve DNS girişleri kimliksiz olunca virüsler de kaçınılmaz oluyor.

İşte sizleri tüm bu sıkıntılardan kurtaracak bir program.Artık Google servisleri , Youtube veya diğer ağlara sorunsuz erişebileceksiniz.Güvenle kullanabilirsiniz.

Programı baştan kodladım.Daha cazip bir hale getirdim.İsterseniz hosts dosyanızı ve DNS adresinizi orjinal haline geri dönderebilirsiniz.

Sürüm 1.2 versiyonuna güncellenmiştir.

Hosts dosyası güncellenmiştir.

Çalıştığı sistemler ; Windows XP / Vista / Seven

X64 (64 Bit) desteği eklenmiştir.

Kişisel bir rica ;

Arkadaşlar bu program için tam 4 gündür uğraşıyorum.Bunun karşılığında kimseden birşey ya da teşekkür beklemiyorum ama lütfen yorum yapın.Bu benim için çok önemli.Özellikle programı geliştirebilmek açısından fikir verirseniz çok memnun olurum.Güle güle kullanın.

Programın yeni derlenmiş halinden birkaç ekran görüntüsü ;

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: Nedved

Yasak Sitelere Giriş 1.2 İndir

2. teşekkürler Veysel..

3. yemınle süpersin normal internnte yazıyorum youtube olmuyordu bi kurdum programı şark diye girdi allah razı olsun eline saglık bu tur programları dahasını bekleriz :oke:

ÇaRşI 2387 bunu beğendi.
  4. Rica ederim Nadir hocam. :oke:

Teşekkürler kardeşim.Elimizden geldiğince yapmaya çalışırız. :oke:

5. Okulda MEB'e Bağlı İnternette de Geçerli Oluyor Mu Acaba!.. Elimde Ultrasurf Vardı Bazı Bilgisayarlarda Çalışmaz Oldu Bunu Deniycem! AÇılıncada Yapan Var Mı?

6. saol toprağım

KingDroid bunu beğendi.
  7. Harikasın abi :)

8. Süpersin...
    :tşk:

9. Sağolun dostlar , rica ederim. :oke:

10. :tşk:

KingDroid bunu beğendi.
  11. Rica ederim kardeşim. :oke:

12. Usta ellerine sağlık bu gerizekalılıar engellemişti şimdi açıldı ohhhhh be

13. olmadı be abicim :ağlarım:

14. nedved sağol..
    youtube bir türlü giremiyordumm ..halbuki 15 gündür youtube yasağı kalktı
    çok yerde çözüm aradım nihayet senin önerin işe yaradı ..üst konu olmalı hala benim gibi youtube giremeyen varsa çözümü hemen bulur

15. Rica ederim arkadaşlar , güle güle kullanın.

izzettin1995 ; kardeşim hata filan mı verdim? Eğer yüklemede filan sıkıntı olduysa bildir düzelteyim.Şuana kadar birçok bilgisayarda denedim sorun olmadı.Bir de programa sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır.Çünkü hosts dosyasına erişimi bazı kullanıcılar için sistem engelliyor.

16. çok sagolun teşekkür ettim!

17. Rica ederiz görevimiz. :oke:

18. lütfen sayın moderatörüm sakin olun:D kanka özledim seni nete girince çağrı bırak bi zahmet bu arada konu için bişey deme ihtiyacı duymuyom zaten sen süpersin zaten:D:D:oke::bye2::op:

19. O sizin güzelliğiniz. :)

20. üstad programı kurdum ama kaldırmak istiyorum tamamen ne yapmam lazım. bilgisayarım her açıldığında dns otomatik değişiyor. nasıl kaldırabilirim yardımcı olursan sevinirim.

Yüklüyor...
19/09/2018 - 21:27