Yasak Sitelere Giriş 1.2

Sponsorlu Bağlantılar

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yasak Sitelere Giriş 1.2
Merhaba arkadaşlar.

Neredeyse her hafta yeni bir program çıkarılıyor ya da bir eklenti yazılıyor.Hosts dosyaları sürekli değişiyor.Bazen de farklı farklı DNS adresleri ile giriş yapıyoruz.Hosts ve DNS girişleri kimliksiz olunca virüsler de kaçınılmaz oluyor.

İşte sizleri tüm bu sıkıntılardan kurtaracak bir program.Artık Google servisleri , Youtube veya diğer ağlara sorunsuz erişebileceksiniz.Güvenle kullanabilirsiniz.

Programı baştan kodladım.Daha cazip bir hale getirdim.İsterseniz hosts dosyanızı ve DNS adresinizi orjinal haline geri dönderebilirsiniz.

Sürüm 1.2 versiyonuna güncellenmiştir.

Hosts dosyası güncellenmiştir.

Çalıştığı sistemler ; Windows XP / Vista / Seven

X64 (64 Bit) desteği eklenmiştir.

Kişisel bir rica ;

Arkadaşlar bu program için tam 4 gündür uğraşıyorum.Bunun karşılığında kimseden birşey ya da teşekkür beklemiyorum ama lütfen yorum yapın.Bu benim için çok önemli.Özellikle programı geliştirebilmek açısından fikir verirseniz çok memnun olurum.Güle güle kullanın.

Programın yeni derlenmiş halinden birkaç ekran görüntüsü ;

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: premier43, yunus_121, seyyid70 ve 40 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler Veysel..

kuralsız_01

kuralsız_01

Üye
yemınle süpersin normal internnte yazıyorum youtube olmuyordu bi kurdum programı şark diye girdi allah razı olsun eline saglık bu tur programları dahasını bekleriz :oke:

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

sekizdeli

Üye
Okulda MEB'e Bağlı İnternette de Geçerli Oluyor Mu Acaba!.. Elimde Ultrasurf Vardı Bazı Bilgisayarlarda Çalışmaz Oldu Bunu Deniycem! AÇılıncada Yapan Var Mı?

yasin44

yasin44

Üye
saol toprağım

• Beğen
Tepkiler: KingDroid
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Harikasın abi :)

fnldstntn

Üye
Süpersin...
:tşk:

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sağolun dostlar , rica ederim. :oke:

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: KingDroid
Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim kardeşim. :oke:

pelvis

Üye
Usta ellerine sağlık bu gerizekalılıar engellemişti şimdi açıldı ohhhhh be

izzettin1995

Üye
olmadı be abicim :ağlarım:

free

free

Üye
nedved sağol..
youtube bir türlü giremiyordumm ..halbuki 15 gündür youtube yasağı kalktı
çok yerde çözüm aradım nihayet senin önerin işe yaradı ..üst konu olmalı hala benim gibi youtube giremeyen varsa çözümü hemen bulur

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim arkadaşlar , güle güle kullanın.

izzettin1995 ; kardeşim hata filan mı verdim? Eğer yüklemede filan sıkıntı olduysa bildir düzelteyim.Şuana kadar birçok bilgisayarda denedim sorun olmadı.Bir de programa sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır.Çünkü hosts dosyasına erişimi bazı kullanıcılar için sistem engelliyor.

minti19

minti19

Üye
çok sagolun teşekkür ettim!

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederiz görevimiz. :oke:

fearfactoryy

Üye
lütfen sayın moderatörüm sakin olun:D kanka özledim seni nete girince çağrı bırak bi zahmet bu arada konu için bişey deme ihtiyacı duymuyom zaten sen süpersin zaten:D:D:oke::bye2::op:

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
O sizin güzelliğiniz. :)

kanacar

Üye
üstad programı kurdum ama kaldırmak istiyorum tamamen ne yapmam lazım. bilgisayarım her açıldığında dns otomatik değişiyor. nasıl kaldırabilirim yardımcı olursan sevinirim.

Üst Alt