YARDIM LÜTFEN :( C5-03 bluetooth her yüklediğim uygulama veya oyuna 20 kuruş gidiyor:((((

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
deathclock1

deathclock1

Üye
    Konu Sahibi
YARDIM LÜTFEN :( C5-03 bluetooth her yüklediğim uygulama veya oyuna 20 kuruş gidiyor:((((
öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar..
Bugüne kadar ilk defa konu açıyorum yanlışım olursa k.bakmayın şimdiden..

Ben 3 5 ay öncec5-03 nokia telefon aldım
ve bluetooth üzerinden yükleyip telefona kurduğum her uygulamaya 20 kuruş gidiyor sabit 20 kuruş ne yapsam 20 kuruş gidiyor uzun zamndır böyle en sonunda bıktım baş edemiyorum ya hattımı kırcam ya telefonu.. Lütfen yardımlarını bekliyorum.. Bu sorun nasıl olabilir neden olabilir aklınıza gelcek tüm fikirleri yazınız. çoğu taktiği denedim hiç birisi de işe yaramadı telefon ayarlarını bozmaya çalışıyorum gene olmuyor telefona format attım kaç sefer yine bişey değişmedi.. Telefon yazılımı değiştirdim yine sorun değişmedi.. Hattımı başka telefona taktım ve o telefona uygulama yükledim sorun olmadı ama benim kendi hattım ve telefonumda sorun çıkıyor arkadaşlar.. Googleden arattım ama böyle sorun yaşıyan ilk benim heralde :(

Silinen Üye 1703541

Silinen Üye 1703541

Kapalı Hesap
servise gönderdin mi ?

deathclock1

deathclock1

Üye
    Konu Sahibi
hayır. ama servislik bir durum olcağını sanmıyorum . genelde yüklediğim sisx uygulamalard oluyor java jar uygulamalarında problem olmuyor

rapcityyy

Üye
YükLediqin UyquLamaLar Ne MeseLa :)

juristokrat

juristokrat

Üye
bazı uygulamalar internet bağlantısı ister.böyle bi durumdan dolayı olmasın sakın para kesintisi.örnek verirsen yükledign uygulamalara daha fazla yardımcı olabilirız.

HakaN-06

HakaN-06

Üye
uygulamaları yüklerken telefonu hatsıza al %100 çözüm

Symbianist

Symbianist

Üye
uygulama yöneticisinden çevrimiçi sertifika kontrolünü kapat

symbianlover

symbianlover

Üye
Doomsday haklı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt