[YARDİM]LG L70 (D320) root yapamı bilgisayarlı (çözüldü)

Sponsorlu Bağlantılar

AHMED...

AHMED...

Üye
    Konu Sahibi
[YARDİM]LG L70 (D320) root yapamı bilgisayarlı (çözüldü)
Youtubede L70 e towelroot ile root yapmışlar bende
This phone isn't currently supported
(Bu telefon şuanda destekleniyor.)
Hatası alıyorum yapamadım başka bir root programı Framaroot u denedim bununlada
Failed try another exploit if available (Error #6)
(Başka istismar varsa deneyin başarısız) hatası alıyorum
Bilgisayarsız root yapabileceğim başka program söyler misiniz?
LG L70 (D320) Android 4.4.2
Yardım ederseniz sevinirim :)

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Bilgisayar olmadan pek sağlıklı olmuyor arkadaşım

AHMED...

AHMED...

Üye
    Konu Sahibi
Sağlıklı olmuyor derken neyi kast ettin dostum
Clash of clan oynuyorum tek xmodegames I çalıştırsın yeter :)

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
pc olmadan olmaz diyorum

• Beğen
Tepkiler: AHMED...

Astsubay_C

Üye

• Beğen
AHMED...

AHMED...

Üye
    Konu Sahibi
Şuanda iniyor dostum nedir ismi cismi bu apk nin nasıl kullanırız denedin mi
buda olmadı sanırım
Baiduroot ve key root master de olmadı konu guncel yardim edin lütfen l70 i pcsiz rootlayan var olmasaydı umudu kesecektim ama ben neden hata alıyorum
key rotmaster den aldığım hata
Supersu hatası

Elimi attigim program hata :D
Yerli yabancı arastirmadigim yer kalmadı eğer illa pc olacaksa bunun için ne yapmam gerek neleri yuklemem gerek L70 için win 8.1 64bit pc
Unlock root ,kingo root ,root gunies bilgisayardan bunlar ilede olmadı hele root gunies in Allah cezasını versin sacma sapan 6 tane daha program yukledi tarayıcılar gasp edildi konu güncel arkadaslar kafayı acayip takdim lutfen birileri yardim etsin artık
Bilgisayar olmadan pek sağlıklı olmuyor arkadaşım

dotum nasıl yapacaz pc ile bildiğin bir kaç pro var mı

kanat_58

kanat_58

Üye
Venüs 5i maxiplus 5 i ace 2 yi root ederken ben hep pdanet programını kullandım pdanet programını yüklemeyi venüs 5 root etmede anlattım yükledikten sonra pcden unlock root yada başka bir root programı ile dene rootu

• Beğen
AHMED...

AHMED...

Üye
    Konu Sahibi
kanat_58

kanat_58

Üye
Pdaneti aç telfonun driverları kurulu olsun daha sonra dene

• Beğen
AHMED...

AHMED...

Üye
    Konu Sahibi
aynen öyle yaptım

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
cihazına uygun çince recovery bul ve supersuyu zipten kur

AHMED...

AHMED...

Üye
    Konu Sahibi
benim zoruma giden L70 i root yapan arkadaşlara özel mesaj atıyorum cevap ile vermiyorlar önceden symbianı hack yapamayan oldumu konunun okunma sayısı 1000 olur 50 kişide yardımcı olmaya başlardı ya bu root olayı kopuk bir konu fazla bilen yok yada çok riskli yardım etmeye çekiniyorlar

Preloader

Preloader

Üye
Haklısın abi eskisi gibi tadı yok forumun neyse hemen konuya geçeyim abi driverları kurdun mu yani program telefonu okuyor değil mi?

• Beğen
AHMED...

AHMED...

Üye
    Konu Sahibi
evet lg pc suite usb kablo driverleri mevcut kingoroot ve guines roor tanıyor LG D320 diye root işlemi başlıyor ve 3 kere falan telefon resetleniyor root işlemi bitiyor ama başarısız olarak :D

Preloader

Preloader

Üye
Eğer sorun driverlardaysa öncelikle vereceğim linkteki sayfaya gidip sol taraftaki Adb Driver Installer (9.0 MB) yazan dosyayı indirip kur

(Öncelikle telefon usb ile bağlı olmasın ) Verdiğim linkteki dosyayı açtıktan sonra önüne bi pencere gelicek abi pencere açılınca cihazı usb ile bağla sağ program cihazı okuyunca sağ alt köşede install butonuna bas abi

Bu işlemleri yapınca kingo root ile yeniden dene olmazsa farklı bir program deneyelim :tebessüm:
Mobilden girdiğimden iyi anlatamıyorum fakat bu yöntem olmazsa daha önce discovery elite'yi rootatladığım yöntemle deneriz.

• Beğen
AHMED...

AHMED...

Üye
    Konu Sahibi
install diyorum sol altta yazan device hatası verdi

hah ikinci mesajını geç gördüm deneyeyim hemen

Preloader

Preloader

Üye
Abi eğer kingo root ile yine başarısız sonuç aldıysan verdiğim linktekini dene ben sadece discovery elite için paylaşmıştım fakat bazı cihazlarda da işe yarayabilir bi root yöntemi istersen bir dene :
Discovery Elite Root [Yeni] (PC) - MaxiCep

Tek yapman gereken benim Elite için anlattıklarımı sen kendi cihazın için uygula abi sanırım sorun olmaz.

• Beğen
AHMED...

AHMED...

Üye
    Konu Sahibi

Böyle devam ediyor sonuç aynı kardeşim :(

Preloader

Preloader

Üye
Ya burda önemli iki şey var
1) Kullandığımız root uygulamasının cihaza destek vermesi
2) Doğru driverı kurmak

Örneğin kimi telefon üreticileri telefonlarının sistem dosyaları üzerinde değişiklik yapılmaması için verdikleri driverların içine root atmayı engelleyecek ya da bootloader kilidinin açılamamasını sağlayacak türde yazılımlar ekleyerek bizim cihaz üzerindeki yetkilerimizi kısıtlıyorlar bu yüzden her zaman için cihazın orjinal driverlarını yükleyerek işlem yapmayı doğru bulmuyorum.

AHMED...

AHMED...

Üye
    Konu Sahibi
Abi eğer kingo root ile yine başarısız sonuç aldıysan verdiğim linktekini dene ben sadece discovery elite için paylaşmıştım fakat bazı cihazlarda da işe yarayabilir bi root yöntemi istersen bir dene :
Discovery Elite Root [Yeni] (PC) - MaxiCep

Tek yapman gereken benim Elite için anlattıklarımı sen kendi cihazın için uygula abi sanırım sorun olmaz.

tamam kardeşim deniyorum teşekkürler
Ya burda önemli iki şey var
1) Kullandığımız root uygulamasının cihaza destek vermesi
2) Doğru driverı kurmak

Örneğin kimi telefon üreticileri telefonlarının sistem dosyaları üzerinde değişiklik yapılmaması için verdikleri driverların içine root atmayı engelleyecek ya da bootloader kilidinin açılamamasını sağlayacak türde yazılımlar ekleyerek bizim cihaz üzerindeki yetkilerimizi kısıtlıyorlar bu yüzden her zaman için cihazın orjinal driverlarını yükleyerek işlem yapmayı doğru bulmuyorum.

doğru dedin olabilir

Üst Alt