Framaroot "#Error6" hatası lütfen yardım..

• 18 Temmuz 2014
  • 20813 Okunma
  • 19 Cevap

1. Framaroot ile root yapmaya çalıştığımda şu hatayla karşılaşıyorum: "failed try another exploit if available error #6" hatası veriyor yardımcı olabilir misiniz ne olursunuz sinirden telefonu kıracağım... :(

Yazan: marquis123
  2. 4.4.2 kurdum sitesinde duyrulan kitkat beta sürümü şimdi geriye dönmek istiyorum cwm kurcam cwm içinde root lazım malum aynı hata bendede var

marquis123 bunu beğendi.
  3. OnurAYDN hocam linklere erişim yapamıyorum foruma üye oldum fakat 1 haftadır aktif edilmedi varsa üyeliğiniz PM atabilir misiniz veya linkleri PM atar misiniz

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Cwm de yok bende android 4.4.2 orijinal beta sürümü resmi sitedeki duyrulan

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. .img ile biten dosya CWM yüklüyor zaten.. O dosyayı SD kartın ana dizinine atın, MTK Tools'a girip recovery update yapın..

6. MTK tools nasıl gircem Allah senden razi olsun yardim ediyosun çok sagol

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Google Play'e yaz çıkar. Mobiluncle MTK Tools gibi bişey olması lazım bi kafa fotoğrafı var.

8. Hocam çok sağol çok yardımcı oldun Allah senden razi olsun

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. PM at ordan devam ederiz.

10. Arkadaslar kitkat 442 yi rootgenius_generalmobile programi var onunla rootlayabilir cwm vs kurabilirsiniz....

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Dediğimiz recovery dosyasını indirdim ama Cwm gelmiyor general mobile da takılı kalıyor 10 sn sonra tekrar başlıyor android KitKat beta kullandı gim sürüm
    ---
    Root genious kur

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Gmd2 root olmuyor

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. kardeşler internetten bitane root fix paketi bulun zipli recovery moddan yüklenebilen recovery moda girip wipe data factory reset ve wipe cache yapıp tümünü silin sonra fixi rootlama sorunu çözülür yada fix paketi yüklemek yerine farklı bi rom yükleyin onu rootlayın sorun gider denedim oldu benimki sadece tavsiye

14. Root genius ile rootlayamadim yardim edin

iPhone ile gönderdi
  15. Ozelden yardimci olabilirmisin?

iPhone ile gönderdi
  16. Admin framaroot indirdik acilmiyor bir gazi geliyor ok diyorum kapaniyor yardim eder misin lütfen

iPad ile gönderdi
  17. 4.4.2ye iroot programıyla (PCden) root atılabiliyor

18. ben pc den iroot la rootladım tavsiyem iroot tabiki pc ile internet şart

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. 100% kingroot tavsiye ederim. Ne Samsungta nede discoveryde sıfır hatayla rootluyor.

iPhone ile gönderdi
Yüklüyor...
20/10/2018 - 00:32