Xperia U vs ACE2

• 3 Ekim 2012
  • 737 Okunma
  • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaslar tam ace2 alıcakken xperia U yu gordum ne dıyorsunuz lutfen hızlı cvp verın ve alıcagım sizin onerdıgınızı..

Yazan: blackkidle
  2. İkisi de benzer cihaz fakat galaxy ace 2'de 768 mb ram bulunması nedenitle 4.1 güncellemesi alacak.Xperia U'da bu durum olmayacak.Ama Xperia U'nun tasarımı daha güzel..Karar senin

3. ace2 kesinlikle;)

4. Arkadaslar rama bakarak yorum yapmayin gorselligw onem verin biraz htc desire s tavsiyemdir kardes arastir bak bi sikayeti olam varsa karsima ciksn

5. Tamamdır arkadaslar ACE 2 sipariş ettım 760 TL ye istanbulbilisim.com dan cok tesekkurler. Yanlız telefon ıcın kılıf bulamadım cizilmelere karsı onu nerden bulabılırım ?

6. Hayırlı olsun:) doğru seçim

7. Mantar bi telefon krdeaim o telefon hic bi ise yaamayan kore mali gorsellik icerde disarda sifir

8. Ekean berbat bi telefon

9. Ace2 mi kotu:kop2:

10. bu yoruma bende katılıyorum nesi kötü acaba ? Aldım elıme telefonu cok hosuma gıttı.

11. sen ona bakma.pek bilmiyor heralde:hmmm çok güzel telefon aldın hayırlı olsun:tebessüm:

12. tabiki de ace 2 xperia uda micro sd girisi yok kendi hafizasi 4 gb!!

13. xperia sola alsaydın keşke bu arada sony 2011 cihazlarına jb bile vercek.neyin kafasındasınız xperia u da kesin jb alacak cünlü nxt serisinde

14. cok iyi yapmissin kesinlikle doğru seçim :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 02:15