Xperia U vs ACE2

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackkidle

Üye
    Konu Sahibi
Xperia U vs ACE2
arkadaslar tam ace2 alıcakken xperia U yu gordum ne dıyorsunuz lutfen hızlı cvp verın ve alıcagım sizin onerdıgınızı..

IVI-Elia

Üye
İkisi de benzer cihaz fakat galaxy ace 2'de 768 mb ram bulunması nedenitle 4.1 güncellemesi alacak.Xperia U'da bu durum olmayacak.Ama Xperia U'nun tasarımı daha güzel..Karar senin

Kerim.

Kerim.

Üye
ace2 kesinlikle;)

shafak_1_2

shafak_1_2

Üye
Arkadaslar rama bakarak yorum yapmayin gorselligw onem verin biraz htc desire s tavsiyemdir kardes arastir bak bi sikayeti olam varsa karsima ciksn

blackkidle

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdır arkadaslar ACE 2 sipariş ettım 760 TL ye istanbulbilisim.com dan cok tesekkurler. Yanlız telefon ıcın kılıf bulamadım cizilmelere karsı onu nerden bulabılırım ?

Kerim.

Kerim.

Üye
Tamamdır arkadaslar ACE 2 sipariş ettım 760 TL ye istanbulbilisim.com dan cok tesekkurler. Yanlız telefon ıcın kılıf bulamadım cizilmelere karsı onu nerden bulabılırım ?

Hayırlı olsun:) doğru seçim

shafak_1_2

shafak_1_2

Üye
Mantar bi telefon krdeaim o telefon hic bi ise yaamayan kore mali gorsellik icerde disarda sifir

shafak_1_2

shafak_1_2

Üye
Ekean berbat bi telefon

-Emre

-Emre

Üye
tabiki de ace 2 xperia uda micro sd girisi yok kendi hafizasi 4 gb!!

taylan08

Üye
xperia sola alsaydın keşke bu arada sony 2011 cihazlarına jb bile vercek.neyin kafasındasınız xperia u da kesin jb alacak cünlü nxt serisinde

-Emre

-Emre

Üye
cok iyi yapmissin kesinlikle doğru seçim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt