Xperia SP Hiç Bir Modda Açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

enocenes

Üye
    Konu Sahibi
Xperia SP Hiç Bir Modda Açılmıyor
Selamlar arkadaşlar foruma yeni geldim tanışma konusu varsa tanışacağız demektir :) Benim sıkıntım şu,Xperia sp mi ilk romumu zar da olsa zorda olsa cm11 yükleyerek becerdim.Sonradan SP'lere güncelleme desteği kesildi diye xperia ze 44kitkat romu yüklemeye çalıştım fakat cm11 gibi değildi yüklemesi.Karışıktı.Frimware falan yüklüyoduk .Tamam ben boot.img flashladım sonra sonra wipe-cache-wipe dalvik falan işlemleriyaptım romu yükledim telefonu açtım cm11 le karışık xperia z vardı birde temalara girdiğimde hiçbirşey gözükmüyordu..Bende bilniçsizce bir hareket yaparak firmware flashladım.Sonra telefon hiçbir modda açılmamaya başladı tepki yoktu telefonda.İlk önce bu adımları bana teker teker anlataiblirmisiniz birdaha sorun yaşamamam için?sonrada asıl soruna gelelim:tanıdığım sony servisinde çalışan abiye verdim diyorki xperialarda bu sorun olursa telefonun yanma ihtimali oluyormuş ilk önce garanti içi yapalım sonra telfonunu hayata döndürelim dedi.5 haftadır telefonumu bekliyorum abi telefonlarıma cevap vermiyor bilmek istdiğim telefonu ben kendim hayata döndürebilirmiyim abi olmadan?bir bakarmısınız arkadaşlar

Invoke

Invoke

Üye
Flashmodda pc ye bağlayabilirsen stock romu flashlar açarsın. Cidden hiçbir tepki yoksa bizim yapacağımız bir şey yok.

enocenes

Üye
    Konu Sahibi
Hocam flashtool xperia sp drivers'ı bir türlü bulamadım.Bulan veya elinde olan varsa link,dosya atabilir mi?

Invoke

Invoke

Üye
SP için Sony'nin özellikle yayınladığı driver yok.

Flashtooldrivers.exe den Flashmode, fastboot mode ve Common ADB drivers for Viskan board... 'u seç yükle. SP, common ADB drivers for Viskan board devices ile uyumlu.

enocenes

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim

Üst Alt