[2011 Xperia] [Legacy Xperia Rom] [Android 4.4 Kitkat CM11] | 06-2016 Güncel | Stabil

Sponsorlu Bağlantılar

bkanatd

Üye
Dosyaları indirdim. Birazdan yükleyeceğim. Rehberde öncelikle boot.img dosyasının flashlanması gerektiği yazıyor. Boot.img dosyası cm-11-20150407-UNOFFICIAL-LegacyXperia-urushi.zip içindeki dosya mıdır? bunu zipten çıkarıp flashtool içindeki firmwares e mi atacağım. ftf uzantılı olmadığı için emin olamadım. Flashtool cm-11-20150407-UNOFFICIAL-LegacyXperia-urushi.zip dosyasını nasıl görecek?

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
boot.img 'i çıkaracaksınız.
zipi telefona atacaksınız.
Flashmodda değil fastbootta cihazı pc'ye bağlayıp boot.img'i flashtool ile flashlayacaksınız yani ışık yeşil değil mavi yanacak. Flashtool konusunda nasıl yapacağın yazıyor. Önce Bootloader açık olmalı, kapalı ise onu nasıl açacağınız da yazıyor.

boot.img 'i fastbootta flashladıktan sonra telefonu açmak için güç düğmesine basın. Açılırken ses kısmaya basın ard arda birkaç kez recovery menüsü açılmalı. Sonra 1.sayfadaki talimatları uygulayın, format system falan...

bkanatd

Üye
İşlemi az önce bitirdim sorunsuzca. Gerçekten çok memnun kaldım ilk izlenimlerimden. Aydınlattığınız ve bilgilendirdiğiniz için çok çok teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Invoke
MuRaTx38

MuRaTx38

Üye
Benim Arc S var ve birsürü rom denedim diyebilirim.
Fakat bu KitKat 4.4.4 cm11 en iyisi ve hic sorunsuz gayet stabil. Hem wifisi hemde performansi.

crayzboy44

Üye
merhaba arkadaşlar ben bunu yükledim ama sorunluydu onun için çok beğendiğim z3 arayüzü olan xperia overlay romunu yüklemek istiyodum ama hiç bi yerde bulamıyodum çok araştırıp en sonunda buldum yükledim ve gayet iyi oldu tavsiye ederim rom kendi sitesinde paralı bu yüzden netten indirdim

MuRaTx38

MuRaTx38

Üye
merhaba arkadaşlar ben bunu yükledim ama sorunluydu onun için çok beğendiğim z3 arayüzü olan xperia overlay romunu yüklemek istiyodum ama hiç bi yerde bulamıyodum çok araştırıp en sonunda buldum yükledim ve gayet iyi oldu tavsiye ederim rom kendi sitesinde paralı bu yüzden netten indirdim

Link varmidir ücretsiz nerden indirdiniz ?
Belki denemek isterim.

crayzboy44

Üye
var
atıyorum bi dkka
ama bendeki link sadece arc s için seninki ray herhalde

MuRaTx38

MuRaTx38

Üye
Yok bendeki de Arc S . lt18i
Profilimi güncellemeyi unutmusum

crayzboy44

Üye
tmm
link atıcam

buna tıkla
başa hiç biryerde yok valla şansa buldum

MuRaTx38

MuRaTx38

Üye
Tamam tesekkürler.
Bu rom hangi android oluyor ? ICS mi ? 4.0.4 ?

crayzboy44

Üye
yok 4.4.2 ama ota updater var uygulamalarda onla 4.4.4 e güncelleniyo

MuRaTx38

MuRaTx38

Üye
Aslinda bende bügün yeni bir rom keşfettim adı: Racing SPEED EDITION 4.1.2 .simdilik gayet hizli ve memnunum aslinda . Antutu ile 7800 puani geciyor. Bataryasi nasil onu bilemem ama bence iyi gibi görünüyor.

Peki overlay in batarya ömrü nasil bilginiz varmi ? rahat 2 gün normal kullanimda kurtarirmi ?

crayzboy44

Üye
batarya iyi gidiyo stamina mod var anı yeni xperialardaki gibi
busayede şarj uzun süre ggitmiyo
yani uzun süre kullanabiliyon

MuRaTx38

MuRaTx38

Üye
Eyvallah eger zamanim olursa bunuda denerim .
Bu sürüm 1.A.9.4.14.43 OTA deilmi ?

crayzboy44

Üye
evt

MuRaTx38

MuRaTx38

Üye
Tamam , cünkü verdiginiz linkte .42 sürümü gösteriyorduda ondan .
Bunu yükseltme imkani vardir heralde.

crayzboy44

Üye
evet
firma güncelleme yapasa ota ile güncelleniyo buda + bi özellik cyanogenmod da böyle bişey yok mesala

MuRaTx38

MuRaTx38

Üye
Simdi deniyorum .

crayzboy44

Üye
kurarsan haber ver

MuRaTx38

MuRaTx38

Üye
kurdum bile :)
Simdi ugrasiyor