Xperia neo/neo v sifir kasma(oyunlar dahil)+boşta 250mb ram garantisi!(istek fazla olursa)

Sponsorlu Bağlantılar

MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
onu bide ben editledim mi 270 i bulur

crismax

crismax

Üye
tamam o zaman calismani bekliyorum

crocodilee

Üye
her şey tamam ama cwm de sorun var ne olduğunu anlayamadım. yazanları sırasıyla ve doğru şekilde yapmama rağmen ses kısma tuşuna bastığımda cwm açılmıyor tlf direk açılıyor. yardımcı olabilirseniz sevinirim...

- - - Eklendi - - -

cwm yi hallettim. verdiğiniz dosyayı zipden çıkarmadan yapmıştım ondan olmamış. zipden çıkarıp öyle cwm 1 e tıklayınca yüklendi.

bu sefer başka bir sorun var ama;
cwm modda önce sd kart dışında her şeyi formatladım, önce modülü yükledim, sonra rom u yüklemeye çalıştığımda arka planda ünlem işareti çıkıyor sorun ne anlayamadım? reboot system dediğimde sony ericcson yazısında kalıyor. rom yüklemede bir sorun var ama bulamadım sebebini

crismax

crismax

Üye
night 10.1 kerneli yükle ilk başta sonra romu at en son teline uygun patch i at

- - - Eklendi - - -

tabi bootloader açık ise kerneli yuklemen gerekiyor

furkanbeys07

Üye
patronus ben xda developers'daki atomic gb konusundan 5.0 versiyonunu indirdim,senin konundakinimi indirmem gerekiyor kendi editlediğin yani ? ben codename romuna gectim ve gta takılmalar az da olsa bu romda az ...

MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
modülü sonra yüklemelisin kardeşim. (wifi modülünü). Ayrıca modül night elf kerneli için, yükle önce romu stock kernelde, sonra night elf kernelini yüklersin. Wifi çalışmıyor dersende modülü yüklersin olur biter :)

Silinen Üye 2405226

Kapalı Hesap
Kardeş ben bu konuyu yeni araştırmaya başladım da.Sen Neo'da denemişsin.Benim telefonum Maxi Plus 5 bunu yaparbilir miyim?

MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
maalesef

Silinen Üye 2405226

Kapalı Hesap
Benim telefonuma uymasa bile eline sağlık.Güzel anlatmışsın.

MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

signor ramon

signor ramon

Üye
benim boatloder kilidi kapalı bu rom'u sıfır kasma dediğin rom'u yüklemem mümkün mü bi de en kolay hangi yolla yaparım problemsiz

MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
Mümkün ama kernel yükleyemezsin.

signor ramon

signor ramon

Üye
peki kernel yüklemezsem nasıl bi sorun olur biraz daha acıklarsan nasıl yukleyecegımı neler yapmam gerektıgını saGOL

xbora55x

Üye
Hangi telefona gore rom bu???

legolas29

legolas29

Üye
Arkadaşlar bu romu ben yüklemek istiyorum ama flashtool war ama sadece denilenleri yaparakmı yüklücez.root wideoda anlatııyomu?.BEnim telefon suan orijinal 2.3.4 te bilen warsa bi pm atabilirmi? ayrıca oc nasıl yapılacak hadi romu attık diyelim?=

MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar kusura bakmayın lütfen bu aralar çok yoğunum, sınavlarım var, kimseye cevap veremiyorum kimse alınmasın en yakın zamanda herkese cevap vericem.

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar size harika bir haberim var 7. sürüm çıktı ve hız konusunda çığır atlatıyor. çift çekirdek gücünü hissedecekmişiz xperialarımızda 7000 civari benchmark skoru alıyormuş. Yakında sizlerle :)

signor ramon

signor ramon

Üye
arkadaşlar kusura bakmayın lütfen bu aralar çok yoğunum, sınavlarım var, kimseye cevap veremiyorum kimse alınmasın en yakın zamanda herkese cevap vericem.

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar size harika bir haberim var 7. sürüm çıktı ve hız konusunda çığır atlatıyor. çift çekirdek gücünü hissedecekmişiz xperialarımızda 7000 civari benchmark skoru alıyormuş. Yakında sizlerle :)

serhat kardeş bu 7.sürümü flastool ile nasıl kolay yükleyeceğimizle ilgili müsait oldugunda bi yazı yazarsan sevinirim ayrıca boatloader kılıdının oldgunu unutmassan sewnrm

bturhan111

Üye
kardeşim çalışmaların için teşekkür ederim. benim bir problemim var senin verdiğin kerneli dediğin gibi 2-3 sn de yüklüyor fakat teli yeniden başlatmak için power a tıkladığımda tel sadece titriyor fakat açılmıyor problem ne olabilir sence?

MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
romu kurup kerneli öyle flashlamayı denedin mi

bturhan111

Üye
halletim kardeşim tşkler...

Üst Alt