Xperia neo/neo v sifir kasma(oyunlar dahil)+boşta 250mb ram garantisi!(istek fazla olursa)

Sponsorlu Bağlantılar

fuko08

fuko08

Üye
.

Superfan

Superfan

Üye
Aynen, ayrıca güzel de diyemem 250mb ram ilk açtığında öyle sürekli 250mb boş ramle gezmiyorsun ayrıca bu romun dışındaki romlarda da oyunlar gayet rahat oynanıyordu, ben oynamıştım yani =P
Bir rom daha vardı daha dandik bir gb romu xgamer diye o da acayip bir şeydi. Her şeyi silmişler 250mb boş ram var demişler, olur tabi =P

Evet onla da ilgisi var ama asıl mesela heapsize'da. Build.prop dosyasında heapsize ile oynarsan o değerlerin ne kadar hızlı değiştiğini görürsün.

fuko08

fuko08

Üye
Evet onla da ilgisi var ama asıl mesela heapsize'da. Build.prop dosyasında heapsize ile oynarsan o değerlerin ne kadar hızlı değiştiğini görürsün.
Benimki 32 mb ne kadar yapiyim sence?

MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bu konu eski, konuyu açtığım zaman neo v için stabil rom bulunmuyordu, 2011 serisi için ideal sistem gingerbread. Ne kadar aksini iddia ederseniz edin, defalarca jellybean yada ics'ye geçtim, her seferindede gingerbread'e geri döndüm. Gb'deki stabilize (Bizim cihazlarımız ve 512 mb'den düşük ramli cihazlar için) ne jb'de nede ics'de mevcut. Ayrıca her şey kapalı tabiki olur yazmış arkadaşımız, tabiki her şeyin kapalı olması gerekiyor zaten 380 mb ram mevcut havadan ram takviyesi gelecek değil, yazılımsal müdahele bu kadar fayda ediyor.

• Beğen
Tepkiler: fuko08
Superfan

Superfan

Üye
Bende kesinlikle ICS stock öneririm. Kendiniz gerekenleri silin yeter. Birde odex... Fazlasına gerek yok

Üst Alt