X-Plore 1.22 fll_Türkçe_2039 yılına kadar lisanslı

Sponsorlu Bağlantılar

muzaffer1989

Üye
    Konu Sahibi
X-Plore 1.22 fll_Türkçe_2039 yılına kadar lisanslı

Xploreyi full yapmak için ****** :http://www.maxicep.com/s60-3rd-dosya-yoneticiler-file-manager/x-plore-1-22-******-ilac-187425.html
EDİT: UPDATE HATASI ALAN ARKADAŞLAR TELEFONLARINA HARD FORMAT ATARAK TEKRAR YÜKLEMEYİ DENESİNLER

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: furkan4627, Dayı96, dark121212 ve 142 diğerleri

hsyn73

hsyn73

Üye
Teşekkürler. İnşallah işe yarar...

azadx

Üye
paylasım içi tesekkürler işime yardı

muzaffer1989

Üye
    Konu Sahibi
ibocan123

ibocan123

Üye
valla ben indirdim, kurdum ama Türkçe değil. İngilizce çıktı. Hani Türkçe'ydi. ne oldu?

fazo

fazo

Üye
teşekkürler

muzaffer1989

Üye
    Konu Sahibi
valla ben indirdim, kurdum ama Türkçe değil. İngilizce çıktı. Hani Türkçe'ydi. ne oldu?
indirmişsin kurmuşsun ne güzel güle güle kullan inan çok sevindim... hani gerçekten ingilizce sürümünü türkçe diye upload etsem sonuçta elindeki program sorunsuz çalışmış... amacın ne dostum biraz hoşgörülü olun ayıptır "valla ben indirdim, kurdum ama Türkçe değil. İngilizce çıktı. Hani Türkçe'ydi. ne oldu?" diye taarruza geçene kadar... ya ben bu programı kurdum fakat dil ingilizce bunu nasıl türkçe yaparız diye bi soru sorabilirdin... acemiliğini ve cahilliğini alaylı bir dil kullanarak kapatmaya çalışıyorsun... hiç hayatında xplore kurmadın mı onu nasıl türkçe yaptın peki ? Allah işini gücünü ras getirsin başının çaresine bak:naughty:
paylasım içi tesekkürler işime yardı
işinize yaradıysa ne mutlu bana güle güle kullanın

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Kardeş sağol gerçekten sorunsuz kuruldu ellerine sağlık.

seveb

Üye
eline sağlıkta ocağın başında veren aynı hatayı verdi yeniden 2039 yılına kadar değil 1 saate kadar lisanslı kalmadı

• Beğen
Tepkiler: seçkin_42_42

serif_21

Üye
keşke lisanslı diyebilsem ve teşekkür edebilsem.:)..ama yinede ellerine sağlık

prestijj

Üye
Kardeşler ben n95'e kurdum ama gene o gıcık uyarı geldi...Yani get never version bilmem ne..Yani versiyonun süresi doldu diyor ve nete bağlanmak istiyor...Anlayamadım yani arkadaşlar...Nasıl full oluyor bu? Bir arkadaş yardımcı olursa çok memnun olurum...İyi günler

• Beğen
Tepkiler: seçkin_42_42
GKORON

GKORON

Üye
çok teşekkür

MicRoP

MicRoP

Üye
kardeş 0 bas ayarlara gireceksin ve 7. sırada ingilizce oolan yaeri türçe olana kadar deştir ok:oke:

muzaffer1989

Üye
    Konu Sahibi
eline sağlıkta ocağın başında veren aynı hatayı verdi yeniden 2039 yılına kadar değil 1 saate kadar lisanslı kalmadı
keşke lisanslı diyebilsem ve teşekkür edebilsem.:)..ama yinede ellerine sağlık
Kardeşler ben n95'e kurdum ama gene o gıcık uyarı geldi...Yani get never version bilmem ne..Yani versiyonun süresi doldu diyor ve nete bağlanmak istiyor...Anlayamadım yani arkadaşlar...Nasıl fll oluyor bu? Bir arkadaş yardımcı olursa çok memnun olurum...İyi günler
dostlar nasıl sizde update hatası veriyor anlamadım ama araştırıcam... ben N82 kullanıyorum bu benim foruma yaptığım ilk paylaşım bende sizinle aynı dertten şikayetciydim yabancı bir siteden bunu buldum indirdim telefona kurdum sorunsuzca 10 gündür sorunsuz kullanıyorum baktım hiç hata vermedi sizlerle paylaşmak istedim anlamadım size neden öyle hata veriyor ?

a21a

a21a

Emekli Yönetici
teşekkürler muzaffer1989 :oke:

programı birinci sayfada siteye ekledim.. program signed.. bu yüzden programın ayrıca sign edilmesine gerek yok.. kurdum çalışıyor.. bir problem görünmüyor..

xkadir61

xkadir61

Üye
n73 sorunsuz çalışıyor.

muzaffer1989

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler muzaffer1989 :oke:

programı birinci sayfada siteye ekledim.. program signed.. bu yüzden programın ayrıca sign edilmesine gerek yok.. kurdum çalışıyor.. bir problem görünmüyor..
yorumunuz için teşekkür ederim bu indirecek arkadaşlara fikir olur:megafon: ben 10 11 gün önce falan yükledim programı çünkü elimdeki diğer versiyon 1 ocakda update hatası veriyordu bende o günlerde buldum programı yabancı bir siteden baktım sorunsuz çalışıyor 2039 yılına kadarda lisanslı diyor o kadar lisansı olmasa bile önemli olan şuan çalışması değilmi:) full yapmak için ilaç dosyasınıda başka bir konu olarak açmıştım yapabilirseniz ikisini bir yapabilirsiniz:pro:

zenderim

zenderim

Üye
indirmişsin kurmuşsun ne güzel güle güle kullan inan çok sevindim... hani gerçekten ingilizce sürümünü türkçe diye upload etsem sonuçta elindeki program sorunsuz çalışmış... amacın ne dostum biraz hoşgörülü olun ayıptır "valla ben indirdim, kurdum ama Türkçe değil. İngilizce çıktı. Hani Türkçe'ydi. ne oldu?" diye taarruza geçene kadar... ya ben bu programı kurdum fakat dil ingilizce bunu nasıl türkçe yaparız diye bi soru sorabilirdin... acemiliğini ve cahilliğini alaylı bir dil kullanarak kapatmaya çalışıyorsun... hiç hayatında xplore kurmadın mı onu nasıl türkçe yaptın peki ? Allah işini gücünü ras getirsin başının çaresine bak:naughty:

işinize yaradıysa ne mutlu bana güle güle kullanın
arkadaş doğru söylüyor ben kurdum ve türkçe yaptım bilmeden insanları itham etmeyin lütfen:nono:

serda67

Üye
teşekürler emeğine sağlık

Üst Alt