X-plore ile dosya türlerini değiştirin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Master_sezer

Master_sezer

Üye
    Konu Sahibi
X-plore ile dosya türlerini değiştirin
Selam arkadaşlar size istediğiniz uyg ve oyunu istediğniz formata çevirme nasılmı > öncelikle x-plore uyg ihtiyacımız var > http://www.maxicep.com/s60-dosya-yo...oneticisi-by-burhan-2010-farkiyla-444576.html indirin kurun ve x plore programını acın istediğiniz dosyanın üzerine gelin ve seçenek yeniden adlandır deyin ve örnek x-plore.sis sisin sonuna gelip jar deyin örnek x-plore.Sis.Jar tamam deyin bukadar BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK gÖRMEYIN NOT: ALINTI YAPILMAZ

• Beğen
Tepkiler: by_memo2011, felaket styla ve zupa

karaboga_1890

karaboga_1890

Üye
uzantı değşince dosyanın özelliği değişiyor mu :) mesela mp4 olan bir dosyayı avi yapınca ceya wmv yapınca değşiyor mu özelliği

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
Dosya türünü değiştirmek ne işimize yarar ??

evanescence

evanescence

Üye
sanki asrin bulusu sence bunu bilmeyen mi var o dosyanin adini jar yapinca java oldu mu saniyorsun [havani alirsin ancak :) ] isin sakasi tabi . Yalniz korumali nesnelerin direk gonderilmesini saglar ama xplore buna ihtiyac duymuyor.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Müthiş buluş ya:)

suat1111

suat1111

Üye
aaaa çok şaşırdım

Master_sezer

Master_sezer

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim ne biliyorsun dene ve gör ayrıca mp4 Ve 3gp leri zil sesi yapabiliyorsun

--------------- Ekleme ---------------

uzantı değşince dosyanın özelliği değişiyor mu :) mesela mp4 olan bir dosyayı avi yapınca ceya wmv yapınca değşiyor mu özelliği

evet kardeşim

evanescence

evanescence

Üye
sacmalama arkadas oyle sey mi olur ne gerek var o zaman bunca donusturme programina. Sen sadece uzantinin ismini degistirirsin yazildigi turu degil xplore dan hex editorle goruntule bak bakalim turu degismis mi al wmv yi mp4 yap ... Hic gulecegim yoktu. Ayrica 3gp mp4 ler icerisinde ses parcalari barindirir tel de sadece onu okur goruntu cikti mi ki imkansiz, neyse devam..

venusutarit

venusutarit

Üye
Arkadaş bilmiyor olabilir şevkini kırmayalım lütfen

karaboga_1890

karaboga_1890

Üye
arkadaşım bir de evet diye cevap göndermişsin, ben bilgisayarda yaptım ama niye olmadı :D yoksa o porgram pcden daha mı üstün lütfen yanlış bilgilendirme yapmayalım tamam isim olarak değişir ama özellik olarak değişmez :)

melgklay

melgklay

Üye
Hadi saçmalamaya meyillisin onu anladık ama mantık kullan biraz ya.. Alemin akıllısi senmisin? Kapatılsın yada kilitlensin konu bence

Master_sezer

Master_sezer

Üye
    Konu Sahibi
Ben size buradan yalan söylemek zorunda değilim inansanızda inanmasanızda elime bir şey geçmeyecek

melgklay

melgklay

Üye
Yalan değil arkadaşım yanlış bilgi.. Bak şunu dene, bir avi dosyasının uzantısını 3gp yap, eğer videonun boyutu düşerse eyvallah.. Ama düşmezse, gel bi özür dile..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt