X-Plore 1.22 fll_Türkçe_2039 yılına kadar lisanslı

Sponsorlu Bağlantılar

muzaffer1989

Üye
    Konu Sahibi

law lawyer

Üye
teşekkurler ısımıze yaradı:):)

muzaffer1989

Üye
    Konu Sahibi

sevdan

Üye
arkadaslar program turkce dir ama giriste ingilizce menu yer aliyor sonradan konfigure ayarlarindan tr ye cevirebilirisiniz..

• Beğen
Tepkiler: kameray69

muzaffer1989

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar program turkce dir ama giriste ingilizce menu yer aliyor sonradan konfigure ayarlarindan tr ye cevirebilirisiniz..
evet dostum dediğin gibi... açıklama için teşekkürler:oke:

erol5525

Üye
tşkler kardeş süper eskisinden kurtulduk

pc_maniaaa

Üye
programı kurdum elinize sağlık. çalışıyor. tek sorunum şu telefonumu daha önce anlatılan yönteöle bin klasörünü açmıştım. şimdi prg vb. yükleyebiliyorum. bu yeni yüklediğim xplore ile dosyalar üzerinde işlem yapabiliyorum fakat bin dosyasını göremiyorum. yardımcı olabilir misiniz? n95 30.0.015 kullanıyorum
teşekkürler şimdiden

muzaffer1989

Üye
    Konu Sahibi
programı kurdum elinize sağlık. çalışıyor. tek sorunum şu telefonumu daha önce anlatılan yönteöle bin klasörünü açmıştım. şimdi prg vb. yükleyebiliyorum. bu yeni yüklediğim xplore ile dosyalar üzerinde işlem yapabiliyorum fakat bin dosyasını göremiyorum. yardımcı olabilir misiniz? n95 30.0.015 kullanıyorum
teşekkürler şimdiden
daha önce anlatılan yöntemin ne olduğunu bilmiyorum fakat programın ayarlarına girin orada sistem dosyalarının gizli dosyaların ve rom dosyalarının ların görünmesini sağlayın o şekilde görebilirsiniz bin klasörünü... o dosyalarda işlem yapmak içinde versiyonunuzu hacklemiş olmanız lazım N95 v30 hacklenebiliyor bildiğim kadarıyla:oke:

pc_maniaaa

Üye
daha önce anlatılan yöntemin ne olduğunu bilmiyorum fakat programın ayarlarına girin orada sistem dosyalarının gizli dosyaların ve rom dosyalarının ların görünmesini sağlayın o şekilde görebilirsiniz bin klasörünü... o dosyalarda işlem yapmak içinde versiyonunuzu hacklemiş olmanız lazım N95 v30 hacklenebiliyor bildiğim kadarıyla:oke:

teşekkürler ben telefonumu daha önce anlatılan yöntemle hacklemiştim zaten. şimdi prgramları sertifika sorunu olmadan yükleyebiliyorum. tek sorun bin klasörünü görememem. xplore üzerinden gerekli ayarları yapmama rağmen bin klasörü görünmedi

spawnn

spawnn

Üye
Güzel çalışma. Saol :oke:

kirli_

Üye
kardeşim sana diyecek bişey bulamıyorum arkadaşlar eğer sertifika sorunu veriyorsa telefonununuzun tarihini ileri alın

muzaffer1989

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim sana diyecek bişey bulamıyorum arkadaşlar eğer sertifika sorunu veriyorsa telefonununuzun tarihini ileri alın
xploreyi sertifikalamaya gerek yok zaten sertifikalı:oke:

undersis_65

undersis_65

Üye
çok teşşekkür

mehmetyarar

Üye
fgfd

ezbb

Üye
eline sağlı ...

--------------- Ekleme ---------------

teşekürler emeğine sağlık:oke:

muzaffer1989

Üye
    Konu Sahibi
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar

crzypwrx

Üye
telfon hacklemek için yarım saat aradaım bunu vardı ama güncellemk istiyodu şimdi kalktı bu sorun çok saol kardeş eline sağlık .....

muzaffer1989

Üye
    Konu Sahibi
telfon hacklemek için yarım saat aradaım bunu vardı ama güncellemk istiyodu şimdi kalktı bu sorun çok saol kardeş eline sağlık .....
önemli değil dostum işine yaradıysa ne mutlu bana 2039 a kadar sıkıntı çekmezsin:bigstar:

haykoo

Üye
tesekkürler

Üst Alt