X-Plore 1.22 fll_Türkçe_2039 yılına kadar lisanslı

Sponsorlu Bağlantılar

exotyc

exotyc

Üye
Tesekkurler Super bır program her telefon için gerekli.Ayrıca nokıa s60 v3 için telefon ram temizleme programı arıyorum.Teşekkürler...

rmcbezgin

Üye
bi de yanında ****** olsaydı :)) ama eline sağlık...

--------------- Ekleme ---------------

k-e-y-gen olsaydı dedim ama çıkmamış :)

korsan712

Üye
süper

tugra006

tugra006

Üye
yaa muzaffer çavuş helal olsun sana kafayı yemiştim çalıştı n 79 da hemde helal olsun tşkrler kardeş:)

exmurat

exmurat

Üye
arkadaşlar bu kayıt kodunu nasıl bulucaz yardımcı olurmusunuz .lisans kodunu yazmadanan 2039 yılına kaadar mı gecerli??? bilen varsa yazsın

fbchamp

Üye
teşekkürler

YASEMEN

YASEMEN

Üye
telefonum n73 ve X-Plore 1.22 _Türkçe_2039 yılına kadar lisanslı diosunuz ama ben kuramadım bunu yha
sertifıka hatası satıcınızla görüşün dio yüklenmiooo lütfen yardım edermisiniz yha ne yapmalım

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye
Arkadasim guzel paylasim eline saglik. Bu prg.mi yukledim sorunsuz calisti. Ama daha sonra tlf.nda meydana gelen sistem arizasindan dolayi tlf formatlamak zorunda kaldim yeniden indirdim prg.mi ama bu sefer kurulmuyo malesef bozuk sertifika uyarisi veriyo. Ne yapmam gerekecegi hakkinda bilgi verebilirmisin

serdar431

serdar431

Üye
arkadaşlar 6220c bendede olmadıı

emre-4444

emre-4444

Üye
eline sağlık kardeş yalnız bende ki 1.35 var onu tekrar 1.22 yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisin

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
31.12.2009 a kadardı bu program .. bu tarihden sonraki kurulumlar için çalışmıyor ..

daha önceden yüklemiş olanlar belki devam edebiliyordur fakat , yeni kuracaklar için artık MİLADI DOLDU

gokberkgovercin

gokberkgovercin

Üye
Valla güzel de Hardformat için uğraşamacağım şimdi :) Yine de teşekkürler..

futih

Üye
teşekkürler hemen deniyorum

Sembolbu

Sembolbu

Üye
teşekkürler

unyeli_dj

Üye
n73cep telefonumla internete giriyorum hafıza dolu diyor hatta telefonun hafızası hafıza kartına alıyorum yine aynı sayfayı açıyor telefon yanlız indirme linki gelmiyor bu sefer de ne kadar denedimse yok ben bunu nasıl yuklerim telefona acaba telefonu sıfır aldım ondan mı kaynalanıyor

bılall

Üye
süper çoook teşekkürler bunu arıyodum zaten bende çok iyi oldu yaa hemde türkçe

eemre1313

Üye
çok tşşşş

ghor

Üye
hasarlı

Ykaraca

Ykaraca

Üye