WP8'li Lumia'lar ile Tanışma Anı (Lumia 920'yi deneyenlerin yorumları..)

Sponsorlu Bağlantılar

gdervisoglu

gdervisoglu

Üye
    Konu Sahibi
WP8'li Lumia'lar ile Tanışma Anı (Lumia 920'yi deneyenlerin yorumları..)
[video=youtube;Flv1olfE5cc]http://www.youtube.com/watch?v=Flv1olfE5cc[/video]

Nokia Lumia! Onunla tanışan herkesin, aşık olmak için farklı bir nedeni var.

PureView teknolojisi, Optik Görüntü Sabitleme ve Carl Zeiss lens ile parlak, bulanık olmayan fotoğraflar ve videolar çekin ve 4,5 inç PureMotion HD+ ekranda en güzel anlarınızı yeniden yaşayın.

Büyülü çekimler yapın.
Akıllı Çekim ile her kişi için en iyi ifadeyi seçerek mükemmel grup fotoğrafları oluşturun.

Yönünüzü bulun.
Dünyaya Nokia City Lens'ten bakarak bulunduğunuz semt hakkında orada oturanlardan daha çok bilgi edinin.

Şaşırtmak için tasarlanmıştır.
Canlı renkler, tek parçalı polikarbonat gövde ve seramik zirkonyum kamera detayları ve yan tuşları ile havanızı atın.

• Beğen
Tepkiler: krstnck

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Gerçekten de tüketicilerin uzun zamandır Nokia'dan beklediği çıkış noktası oldu Lumia 920.

Lumia 920 = AŞK =
Al Şevkle Kullan :oke:

• Beğen
Tepkiler: mesutcinik ve krstnck
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
  • Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
zaferozkan

zaferozkan

Üye
4s imi üstüne aldım. Çok memnunum jble uğraşmaktan itunes ile dosya atmaktan sıkılmıştım. Nokia özgürlük demek benim için. On numara olmuş bu cihaz. Daha ne deyim ki

ecel54

ecel54

Üye
:tşk:

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Bugün 'ta Paylaşmışlardı.

Yine de sağol.

komando04

komando04

Üye
teşekkürler gerçekten aşık olunacak bir becerisi var bu cihazın

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Vay Be ..

Bir Ben Alamadim Su Lumia'yi .. =/

cmptrengineer

Üye
arkadaslar sızınde lumıanızın ekranı beyaz fonda dıkkatlı ıncelendığınde buğulu gıbı gzukuomu yanı demek ıstedığım hafıften karıncalı gıbı

pirenuri

pirenuri

Üye
arkadaslar sızınde lumıanızın ekranı beyaz fonda dıkkatlı ıncelendığınde buğulu gıbı gzukuomu yanı demek ıstedığım hafıften karıncalı gıbı

Demek istediğini anladım kardeşim. Ben de de var aynısı ama dikkatli bakınca anca görünüyor

theposies

theposies

Üye

öyle bir sorunum yok gayet keskin Bi kalitesi var

cmptrengineer

Üye
Demek istediğini anladım kardeşim. Ben de de var aynısı ama dikkatli bakınca anca görünüyor
acaba bu Bi hata mı yoksa fark etmesi ve buradan anlatması zor olduğu için mi herkes böyle bir şey olmadığını söylüyor

mesutcinik

mesutcinik

Üye
lumia gerçekten çok farklı, güzel ve akıcı bir işletim sistemi bütün sistemlerin alıştığımız özelliklerinin dışına çıkan tasarımı ve kalitesi ile lumia 1 numara :oke:
#iştebu Lumia :oke:

man20

man20

Üye
Lumia bana gerçek aşkın nasıl birşey olduğunu öğretti. Aynı zamanda bir kalpte sadece bi kişiye aşık olunamayacağını öğretti :/

Üst Alt