Wp8in yenilikleri bitmiyor(gel de alma)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

oradakilerin neredeyse hepsinin kaydı yapılmamış, benimkinin kaydını nokia yapmış ve nokia komünikasyon a.ş tarafından gönderildiğini belirten belge var, belgede imei numarası falanda var bu belge garanti belgesi oluyor galiba :D oradakilerin
hiçbirinde bu yok :D

ona göre sende 100 150 tl koyuver işte ortalamanın üstüne :D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
olabilir

komando04

komando04

Üye

oradakilerin neredeyse hepsinin kaydı yapılmamış, benimkinin kaydını nokia yapmış ve nokia komünikasyon a.ş tarafından gönderildiğini belirten belge var, belgede imei numarası falanda var bu belge garanti belgesi oluyor galiba :D oradakilerin hiçbirinde bu yok :D

kardeşim eğer satıyorsan ben alabilirim kardeşime telefon alacağımda yalnız uygun bir fiyat söylersen çok makbule geçer kardeşime alacağım için parasını o verecek ama limiti kısıtlı

IVI-Elia

Üye

Can abi GPU testiydi.Adreno 225'i ben Mali 400'den daha iyi zannederdim.Ama testlerde Mali 400 daha iyi çıkıyor.Zaten Adreno 320 ve İphone5 in PowerVR ından baya bi geri olunca terddüte düştüm... :(

ecel54

ecel54

Üye

kardeşim eğer satıyorsan ben alabilirim kardeşime telefon alacağımda yalnız uygun bir fiyat söylersen çok makbule geçer kardeşime alacağım için parasını o verecek ama limiti kısıtlı

ne kadar eder bende bilmiyorum :D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Can abi GPU testiydi.Adreno 225'i ben Mali 400'den daha iyi zannederdim.Ama testlerde Mali 400 daha iyi çıkıyor.Zaten Adreno 320 ve İphone5 in PowerVR ından baya bi geri olunca terddüte düştüm... :(

kardeşim adreno225 mali 400 ile aynı ve şuan piyyasadaki en iyi 3 ya da 4. Gpu hiç sıkıntın olmasın :oke:

IVI-Elia

Üye

kardeşim adreno225 mali 400 ile aynı ve şuan piyyasadaki en iyi 3 ya da 4. Gpu hiç sıkıntın olmasın :oke:

Sağol... İçimdeki sıkıntılar gitti.:sarıl:

Rahatça alabilirim 920 mi.Ama babamı ikna edersem bu yıl alırım İnşallah.Ama yıl sonunu beklerim mavisi çıkarsa onu alırım

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Sağol... İçimdeki sıkıntılar gitti.:sarıl:

Rahatça alabilirim 920 mi.Ama babamı ikna edersem bu yıl alırım İnşallah.Ama yıl sonunu beklerim mavisi çıkarsa onu alırım

mavi amerikaya özel çıkabilir ülkemize hiç gelmeyedebilir bekleyip görelim onu :) ama sarısı ve grisi de gayet hoş

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
siyah karizma ama gride hoş

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
grinin mat hali benim pek hoşuma gitmedi abi ya :hmmm

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
grinin mat hali benim pek hoşuma gitmedi abi ya :hmmm

Dün bir video izledim.
Lumia 920'nin dış polikarbonat kapaklarını inceliyor. (Çizik testi)
Parlak olan kapaklarda ışık altında mikro çizikler gözle görülebilirken, mat olanlarda görülmüyor.
(Bu durumda siyah, mat gri vb tercih etmek daha iyi sanırım)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi

Dün bir video izledim.
Lumia 920'nin dış polikarbonat kapaklarını inceliyor. (Çizik testi)
Parlak olan kapaklarda ışık altında mikro çizikler gözle görülebilirken, mat olanlarda görülmüyor.
(Bu durumda siyah, mat gri vb tercih etmek daha iyi sanırım)

mat siyah kullaniyorum ve ne kadar kullandigim ortam bir telefon icin tehlikeli olsada incelemelerimde henuz cizige rastlamadim.

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt