Wp8in yenilikleri bitmiyor(gel de alma)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
inşallah Canım ama yinede hatice'ye değil neticeye bakalım. :)

öyle abi bekleyip görelim bakalım neler olacak,piyasayı sallamasa bile Nokia adına çok iyi satışlar elde edecek Lumialar ne yalan söyliyim Nokia dan umudu kesmek üzereydim ama Lumia 920 ile yine beni heyecanlandırdı :)

esokmen

esokmen

Üye
Nokia lumia ile doner gibi duruyor

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

öyle abi bekleyip görelim bakalım neler olacak,piyasayı sallamasa bile Nokia adına çok iyi satışlar elde edecek Lumialar ne yalan söyliyim Nokia dan umudu kesmek üzereydim ama Lumia 920 ile yine beni heyecanlandırdı :)
Aynı fikirdeyiz, youtube'dan lumia920-820 videolarına bakıyordum bende. Hastalık oldu yahu ;)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
bir tek seni degil degişik kesimlerden başka marka kullanicilarini da heyecanlandirdi. Cevremde arkadaşlarim muşterilerim hatta hic ummayacagim insanlar gelip benden nokianin yeni bir telefonu varmiş sen bilirsin diyerek bilgi almaya calişiyor.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
bir tek seni degil degişik kesimlerden başka marka kullanicilarini da heyecanlandirdi. Cevremde arkadaşlarim muşterilerim hatta hic ummayacagim insanlar gelip benden nokianin yeni bir telefonu varmiş sen bilirsin diyerek bilgi almaya calişiyor.
Başka yere gitselerdi ayıp ederlerdi zaten :tebessüm:

codblackops2

codblackops2

Üye
bu telefon rüyalarıma giriyor :hmmm

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
inşallah :)

• Beğen
Tepkiler: codblackops2
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt