Wp8in yenilikleri bitmiyor(gel de alma)

• 5 Ekim 2012
  • 2373 Okunma
  • 76 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

windowsphone8'in resmi tanitimina sayili gunler kala tanitim videolarindan ince detaylar gelmeye devam ediyor.
    Bu videoda dikkatimizi ceken ayrinti ise ie10 ile text isaretleme de degistirilip daha kullanisli bir hale getirilmis.
    Bu arada asagidaki videodan lumia820 yi ve wp8 ie10 tarayicisinin detaylarini izleyebilirsiniz. Bu videoyu izleyince lumia820 alasım geldi.

[video]http://m.youtube.com/#/watch?v=D7N6YcthFaI[/video]

Yazan: papakudioflu
  2. kardeşim süper valla daha nice özellikleri vardır ama INŞALLAH fp2 veya refresh güncellemesi gibi olmaz bunlarda gecikmez çıkar biran önce

3. bunun gecikecek bir durumu yok kardeşim 29 ekim de wp8 resmi tanitimi yapilacak

4. abi videoyu masaüstü için de atıvereydin yahu izleyemedim :Hmmm

5. Guzelmis ..

Tesekkurler ..

6. canim kardeşim mobilim sen mobile geciver iki dakika. :D

7. hallettim abi :D

8. Allah razı olsun Gökçen abi, sonradan aklıma geldi m. yazan yeri silip www yazmak :D Elim çok dolu da

9. pek ilgimi çekmedi

- - - Eklendi - - -

cümlemizden inşallah kardeşim.

10. fazla birşey değişmemiş üçgen olan yer daire olmuş :D

11. Harikaa :alkis

12. bu isaretleme sekli ben cihazi aldagimdan beri var sonraki guncellemelerle gelen bisey olmadi

13. bizim cihazlarda flama şeklinde resimde ucu halka şeklinde ve biraz daha uzun.

14. ve farkettinizmi bilmem en alttaki back,start ve search kısmının ışıkları bizdeki ilk sürüm lumialardaki gibi sürekli yanmıyor start biraz belirgin ışıklandırılmış diğerleri sönük durumda buda güzel olmuş bence :yuru yürü be Nokia alıcam bi 920 bende inşaALLAH...

15. Yanmıyor mu:hmmm

16. yanıyor ama 1.ci nesil lumia lardaki gibi sürekli değil gerektiğnde ;)

17. bi gelsede incelesek şu dalgayı

18. Arkadaşlar bence lumia lar piyasayı alt üst edecek hiç kimse ne iphone ye nede android e bakacak

19. piyasa konusunda hak veriyorum...;)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 14:33