Wp8in yenilikleri bitmiyor(gel de alma)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IVI-Elia

Üye
Sizin sadece rüyalarınıza giriyor benim aklımdan hiç çıkmıyor. :ehe
Gerçi bi test yüzünden soğumuştum ama hata yaptığımı anladım 920 derece dönmek istiyorum.(Bir de fiyatı güzel olursa :eller:)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Sizin sadece rüyalarınıza giriyor benim aklımdan hiç çıkmıyor. :ehe
Gerçi bi test yüzünden soğumuştum ama hata yaptığımı anladım 920 derece dönmek istiyorum.(Bir de fiyatı güzel olursa :eller:)

hangi test?

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Çift çekirdeğin hakkını veriyor diyebiliriz:D

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
WP8'in performansı gerçekten çok güzel görünüyor.
Umarım Nokia, yeni nesil lumialar için uygun bir Türkiye fiyatı belirler de bizi bu güzelliklerden mahrum bırakmaz.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
SilentOne

SilentOne

Üye
onu geçtim tarayı eğer videodaki gibiyse hala s3 e gore yavaş

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
WP8'in performansı gerçekten çok güzel görünüyor.
Umarım Nokia, yeni nesil lumialar için uygun bir Türkiye fiyatı belirler de bizi bu güzelliklerden mahrum bırakmaz.
inşallah kardeşim inşallah.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Bu wp8 o kadar gelistirilmis ki wp7 kullanicilari bile sisteme yabanci kalabilir. :D

ecel54

ecel54

Üye
Bu wp8 o kadar gelistirilmis ki wp7 kullanicilari bile sisteme yabanci kalabilir. :D

wp8'li cihazım olsunda yabancı olayım farketmez :D benim telefonları satıp gerekirsede üstüne para koyup lumia 820 almayı düşünüyorum ama ne kadara satacağımı bilmiyorum :(

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

wp8'li cihazım olsunda yabancı olayım farketmez :D benim telefonları satıp gerekirsede üstüne para koyup lumia 820 almayı düşünüyorum ama ne kadara satacağımı bilmiyorum :(

valla şimdiden satsan senin için daha iyi olur 820 gelince 800 düşer baya değeri :hmmm

ecel54

ecel54

Üye

sahibinden de ki fiyatlara bak ordakilere göre bir fiyatlandırma yap

oradakilerin neredeyse hepsinin kaydı yapılmamış, benimkinin kaydını nokia yapmış ve nokia komünikasyon a.ş tarafından gönderildiğini belirten belge var, belgede imei numarası falanda var bu belge garanti belgesi oluyor galiba :D oradakilerin hiçbirinde bu yok :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt