Öneri WP8 Türkçeleştirilen Programlar ve İstekler

Sponsorlu Bağlantılar

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Aslında bende o oyunu düşünmüştüm. Çeviri yapılacak çok fazla birşey yok diye düşünüyorum. Eğer e-posta bulabilirsem göndereceğim. Bakalım neden olmasın. Hatta 2048'i de düşünmüştüm. Sergei'nin yaptığı tabi.

Hexic oyununu çok begendim ben o yüzden :D

tunakhan

Üye
    Konu Sahibi
Hexic oyununu çok begendim ben o yüzden :D
Ama şöyle bir durum var. Galiba bu oyunun yapımcısı Microsoft Studios. Şuan 6 dilde yayınlanmış. Türkçe'yi de eklemek isterlerse kendileri ekler. Bu tarz yapımcıların uygulamaların yapımcılarının çeviriye ihtiyacı olmuyor. Hatta e-posta'ya cevap bile gelmiyor. Zamanla Türkçe'si gelir diyorum ben.

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Bende isterim kullanıyorum da. Ama söylediğim gibi kendi ekipleri var bu iş için. Daha önce Windows 7 ve Vista içinde yardımcı olabileceğimi iletmiştim. Cevap verdiler e-postama ve kişisel çalışmadan ziyade ekip ruhuyla bu gibi çalışmaları yaptıklarını filan söylüyorlardı hatırladığım kadarıyla.
çevirilerde yardımcı olabilirim

meg1ddo

meg1ddo

Üye
Line ve WeChat de olabilir sosyal uygulamalarda bi bunlar türkçe değil sanırım, eski işyerinde line kullanırdım, ordan haberleşiyordu elemanlar:)

tunakhan

Üye
    Konu Sahibi
Line ve WeChat de olabilir sosyal uygulamalarda bi bunlar türkçe değil sanırım, eski işyerinde line kullanırdım, ordan haberleşiyordu elemanlar:)
İkisininde web arayüzünde Türkçe olduğu imajı verilmiş ama mağazada öyle değil. Eğer görev paylaşımı yapabilecek arkadaşlar olursa e-posta gönderip, iletişime geçebilirim.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
İkisininde web arayüzünde Türkçe olduğu imajı verilmiş ama mağazada öyle değil. Eğer görev paylaşımı yapabilecek arkadaşlar olursa e-posta gönderip, iletişime geçebilirim.
görev paylaşımı derken, ingilizce metin mi verilecek çeviri için, çok iyi ingilizcem yok ama yardımcı olurum.

tunakhan

Üye
    Konu Sahibi
görev paylaşımı derken, ingilizce metin mi verilecek çeviri için, çok iyi ingilizcem yok ama yardımcı olurum.
Evet. Kimi zaman bazı programlar aracılığı ile, kimi zaman internet üzerinden, kimi zaman ise bir excel dosyası ile inglizce çevirileri gönderirler bizde karşısına türkçe verileri gireriz ve geliştiriciye bittiğinde haber veririz.

emreeozden

emreeozden

Üye

bu haftadan sonra yardım edebilirim malum sınav haftam

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Az önce TurboCall uygulamasının geliştiricisi ile görüştüm ve uygulamayı Türkçeleştirdim.
Sanırım en geç 1 haftaya kadar Türkçe olur :oke: @papakudioflu @OttomaN TigeR

uygulaması ile birlikte mağazadaki en sade ve en kullanışlı rehber uygulamalarından biri.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

tunakhan

Üye
    Konu Sahibi
Çok güzel. Listemiz git gide büyüyor. Eline sağlık hocam

TurboCall

TurboCall

Üye
Az önce TurboCall uygulamasının geliştiricisi ile görüştüm ve uygulamayı Türkçeleştirdim.

uygulaması ile birlikte mağazadaki en sade ve en kullanışlı rehber uygulamalarından biri.
O benim kullanıcı adını acıba turboCall Mı Yapsam Teşekkürler Çevirdiğiniz İçin .:D.

Dementor61

Üye
Rudy nin TVShow uygulaması Türkçe olursa çok iyi olurdu valla :)

capkino06

Üye
Bende elimden geldiğince yardımcı olmak isterim. :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

Eline sağlık Özgür.:good: İngilizce, Çince ve İtalyanca. :blink: Şaşırtmaya devam ediyorsun. :alkis

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Eline sağlık Özgür.:good: İngilizce, Çince ve İtalyanca. :blink: Şaşırtmaya devam ediyorsun. :alkis

Alessio'nun selamı var Gökçen, ikinizi de çaya beklerim diyor. Bir ara uğrayalım :kıskıs:
Bu arada rehberde isim ararken I, ö, ü gibi türkçe karakterli isimleri bulmada sorun vardı, onu da ilettim.
Hem düzeltecek hem de türkçe olarak güncelleyecek :eller:

• Beğen
Tepkiler: TurboCall ve OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Alessio'nun selamı var Gökçen, ikinizi de çaya beklerim diyor. Bir ara uğrayalım :kıskıs:
Bu arada rehberde isim ararken I, ö, ü gibi türkçe karakterli isimleri bulmada sorun vardı, onu da ilettim.
Hem düzeltecek hem de türkçe olarak güncelleyecek :eller:
Aleykümselam getiren gönderen sağolsun, tabi ki gideriz. Davete icabet etmek gerek.:oke: Ayrıca iletir misin? Lütfen! Şu reklamı da biran önce kaldırsın. ;)

• Beğen
Tepkiler: TurboCall ve bulutsuzgece
Rainesto

Rainesto

Üye
groupme olabilir

meg1ddo

meg1ddo

Üye
aslinda magazadaki belli basli populer uygulamalari turkce yapsak cok faydasi olur, yeni uygulamalar ve gelistiriciler icin bir referans gibi birsey olur, sayginligi artar magazada ve bundan hareketle belki yeni gelen uygulamalarda turkce dilin yer alma sansi daha da yukselir, hedefimiz oncelikle belli basli demirbas uygulamalar olmali bence.

• Beğen
Tepkiler: emreeozden

Üst Alt