Öneri WP8 Türkçeleştirilen Programlar ve İstekler

Sponsorlu Bağlantılar

tunakhan

Üye
    Konu Sahibi
WP8 Türkçeleştirilen Programlar ve İstekler
-Güncelleme- #23 Eylül
Arabam (My Car 2.0.) tercüme tamamlandı. Yakında mağazada.

LastPass Windows Phone bölümü %100 çevirisi tekrar kontrol edildi. Güncelleme ile artık olacak gibi.
-Güncelleme- #26 Haziran
Arkadaşlar uzun bir ara ilgilenemedim fakat o sırada dahi olsa ufak tefek şeylerde yardımcı olmaya çalıştım. Fakat bu gönüllü projenin her ne kadar ben sesi olmaya çalışsam da gizli kahramanları var aramızda. Her zamanda olsunlar inşallah. Bir süre daha ilgilenmekte zorluk çekeceğim. Lakin hali hazırda yapılan projelere desteğim devam etmekte.
Yardımcı olan herkese teşekkürler.
-Güncelleme- #29 Nisan
Evet konu açık. Eğer sizinde kullanışlı dediğiniz fakat henüz Türkçeleştirilmemiş uygulamalar varsa buradan belirtebilir, uygulama geliştirici ile irtibata geçeriz ve eğer kabul ederse Türkçeleştiririz.
Bu yöntemle Türkçeleştirdiğim uygulamalar:
  • Tercüme tamamlandı. Güncelleme bekleniyor.
  • (Metamorphosa) Tercüme tamamlandı. Güncelleme bekleniyor.
  • 2.0. Yeni versiyon tercüme tamamlandı. Yakında Mağaza'da
  • çeviri aşamasında...
----------Teklif Edilenler----------
  1. için e-posta gönderildi
  2. için e-posta gönderildi.
  3. için e-posta gönderildi.
  4. için e-posta gönderildi.
  5. için e-posta gönderildi.
  6. için e-posta gönderildi.
  7. için tweet atıldı.
  8. için e-posta gönderildi.
  9. için e-posta gönderildi.
  10. için e-posta gönderildi.
  11. 'a bütün uygulamalarını Türkçe'ye çevirebileceğimize dair bir tweet atıldı.
  12. Audiotica 4 websitesinde bir konudan ulaşmaya çalıştım.
  13. VisualGraph 3D yapımcısının wordpress hesabına bir not bıraktım.
  14. ArchiTech Sketchpad (yapımcı: ) yapımcısına ait herhangi bir iletişim adresi bulamadım. (Cevaplarına göre davranacağız.)
  15. Internet download manager ve Unit converter pro denilmiş, tam olarak linklerini alabilirsem hangi uygulamadan bahsedildiğini anlayabilirim.
  16. şuan çeviri desteklemediklerini belirtti.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: papakudioflu, PureFood, mahzunikaya ve 3 diğerleri

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Skype ?

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
emreeozden

emreeozden

Üye
UcBrowser iyi olurdu

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

tunakhan

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: emreeozden

myuksel92

Üye
UcBrowser

meg1ddo

meg1ddo

Üye
skype olsa iyi olurdu, malum tek goruntulu gorusme aracimiz sık sık kullaniyorum.

• Beğen
Tepkiler: dilmenibrahim ve Rainesto

tunakhan

Üye
    Konu Sahibi
skype olsa iyi olurdu, malum tek goruntulu gorusme aracimiz sık sık kullaniyorum.
Bende isterim kullanıyorum da. Ama söylediğim gibi kendi ekipleri var bu iş için. Daha önce Windows 7 ve Vista içinde yardımcı olabileceğimi iletmiştim. Cevap verdiler e-postama ve kişisel çalışmadan ziyade ekip ruhuyla bu gibi çalışmaları yaptıklarını filan söylüyorlardı hatırladığım kadarıyla.

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
Bence hepsi Türkçe'de olmalı :)

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
:)

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
cortanayı Türkçeleştirin dermişim

• Beğen
Tepkiler: hajkhanx33

tunakhan

Üye
    Konu Sahibi
cortanayı Türkçeleştirin dermişim
Yazı kısmı tamam ama ses. Yo yo yo. O profosyonellerin işi. Ama tabi istediklerim arasında o da var. Ama Türkçe giderek popülerleşiyor. En son Word Flow'un desteklediği (düzeltme) 16 dil arasında Türkçe'yi görünce çok mutlu olmuştum. :)

Son düzenleme:
4MaGuS

4MaGuS

Üye
mesela Youtube hd, Audiotica 4, Architech sketchpad, fizy, function ploter, internet download manager, unit converter pro, visualgrapth 3d, biraz fazlamı oldu bilmiyorum ancak şuan bunlar var aklımda

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
Yazı kısmı tamam ama ses. Yo yo yo. O profosyonellerin işi. Ama tabi istediklerim arasında o da var. Ama Türkçe giderek popülerleşiyor. En son Word Flow'un desteklediği 11 dil arasında Türkçe'yi görünce çok mutlu olmuştum. :)
ses olayı elbetteki zor bunu sizden meklemek imkansız tabiki, dil ülke abd yaparak yükleme şansımız olacak en azından çalışma sistemini çözmemiz için kuullanımı Türkçe olsun yeter

tunakhan

Üye
    Konu Sahibi
mesela Youtube hd, Audiotica 4, Architech sketchpad, fizy, function ploter, internet download manager, unit converter pro, visualgrapth 3d, biraz fazlamı oldu bilmiyorum ancak şuan bunlar var aklımda

Hocam emin olabilirsiniz. Boyumdan büyük işlere giriştiğim oldu. Henüz buraya yazmadığım bazı uygulamalarda var Türkçeleştirdiğim. Hatta aynı zamanda (3-4 günlük bir süre) 4-5 uygulama çevirdim. Ufak işlerdi orası ayrı tabi. Ama bazılarından da olumsuz yanıt aldım. Henüz öyle bir projemiz yok diyorlar. Özellikle Nokia Vietnam desteği ile yapılan uygulamalardan ve birkaç kilit ekranı programı yapımcılarından olumsuz cevap aldım.
ses olayı elbetteki zor bunu sizden meklemek imkansız tabiki, dil ülke abd yaparak yükleme şansımız olacak en azından çalışma sistemini çözmemiz için kuullanımı Türkçe olsun yeter
Aslında çok zor değil. Profosyonel ekipman temin edilebilir. Ama bence uygun tonu, uygun sesi yakalamak zor olanı. İtici olmamalı, yumuşak olmalı, çok keskin olmamalı vs vs..
Ama e-posta atacağım ve bana yardımcı olmak isteyen olursa görev paylaşımı da yapabilirim.

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS
cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
[QOTE="tunakhan, post: 6931661, member: 2397144"]Hocam emin olabilirsiniz. Boyumdan büyük işlere giriştiğim oldu. Henüz buraya yazmadığım bazı uygulamalarda var Türkçeleştirdiğim. Hatta aynı zamanda (3-4 günlük bir süre) 4-5 uygulama çevirdim. Ufak işlerdi orası ayrı tabi. Ama bazılarından da olumsuz yanıt aldım. Henüz öyle bir projemiz yok diyorlar. Özellikle Nokia Vietnam desteği ile yapılan uygulamalardan ve birkaç kilit ekranı programı yapımcılarından olumsuz cevap aldım.
Aslında çok zor değil. Profosyonel ekipman temin edilebilir. Ama bence uygun tonu, uygun sesi yakalamak zor olanı. İtici olmamalı, yumuşak olmalı, çok keskin olmamalı vs vs..
Ama e-posta atacağım ve bana yardımcı olmak isteyen olursa görev paylaşımı da yapabilirim.[/QUOTE]
hadi hayırlısı inşallah iyi haberler alırız bir çok arkadaş 4 gözle cortanayı bekliyoruz olursa bu süper olur

tunakhan

Üye
    Konu Sahibi
Önümüzdeki hafta içi deneme şansımız olacak. Bakalım hayırlısı.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Hexic Diye bir oyun var o olablir mi ?

tunakhan

Üye
    Konu Sahibi
Hexic Diye bir oyun var o olablir mi ?
Aslında bende o oyunu düşünmüştüm. Çeviri yapılacak çok fazla birşey yok diye düşünüyorum. Eğer e-posta bulabilirsem göndereceğim. Bakalım neden olmasın. Hatta 2048'i de düşünmüştüm. Sergei'nin yaptığı tabi.

Üst Alt