Haber WP8.1 Güncellemesi Başladı [Tüm Lumia Cihazlar İçin]

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone 8.1 Güncellemesi Başladı ya kadar okuduğumda tam seviniyordum [Lumia 925] i görünce kulağımda bir şarkı belirdi.
Vitamin - Ellere var da bize yok mu ? :)
Neyse hayırlı olsun bakalım.

Lumia 925 Sahipleri

Diğer Lumia Sahipleri

:kop2:

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___, StartTheGame, Dexter Morgan ve 21 diğerleri

versino2

versino2

Üye
bana ilk güncelleme geldi yeniden başlat dedim kapandı açılmadı.Açma tuşuna da basmadım bekleyecek miyim böyle ?

skynet

Üye
Umarım kameradaki sararma sorunu düzelmiştir

luckysleven

luckysleven

Üye
Wifi simgesinin uzerindeki ok isaretinden ve bir kac uygulama disinda yenilik yokmu bana mi oyle geldi : )

orian

orian

Üye
hani şu kilit ekranındaki saat efekti ? Herşey aynı gibi gibi. Kontrol paneline hücresel GELMEMİŞ

luckysleven

luckysleven

Üye
Hocam kameradaki sararma sorunu düzelmiş mi ?

Valla hocam sararma olayini bilmemde 1 saat once nasil fotograf cekiyorsa simdide ayni cekiyor yani iyi yada kotu hic bir degisiklik yok

• Beğen
Tepkiler: skynet
BelaMonte

BelaMonte

Üye
Başlanmış dediniz bende sandı bugün bütün lumialara gelir :ehe

beats

beats

Üye
bana ilk güncelleme geldi yeniden başlat dedim kapandı açılmadı.Açma tuşuna da basmadım bekleyecek miyim böyle ?
Bazen yeniden başlatmada açılmadığı oluyor kendin de açabilirsin.

luckysleven

luckysleven

Üye
Beyler bu arada guncelleme kisa suruyor hemen yukleniyor : )Satilik lumialar degerlendirilir : )

orian

orian

Üye
klavye değişmiş biraz

versino2

versino2

Üye
kendim açtım telefonu çarklar döndü ve açıldı verileri taşıdı.Şimdi yüklenen 8.1 e hazırlıkmış asıl güncelleeme biraz sonra dedi ama ben yükleyemeceğim teravihten sonra anca :D Nası bitecek teravih :D

• Beğen
Tepkiler: The Benefit, emz, yunus-emre-6606 ve 1 kişi daha

skynet

Üye
Ekolayzır kulaklık takılı değil iken de aktifmi acaba bakabilir misiniz :)

KenanK

KenanK

Üye
bir kaç bende soru sorayım..

kilit sesi normale dönmüş mü ?

orian

orian

Üye
bir kaç bende soru sorayım..

kilit sesi normale dönmüş mü ?
kilit sesi, kamera sesi, zil sesleri aynı. Klavyeden virgülü çıkarmışlar. Boşluk tuşu kuçulmuş. Güncellemeyi tekrar denetledim. Telefon güncel dedi

KenanK

KenanK

Üye
kilit sesi, kamera sesi, zil sesleri aynı. Klavyeden virgülü çıkarmışlar. Boşluk tuşu kuçulmuş. Güncellemeyi tekrar denetledim. Telefon güncel dedi

kilit sesinden kastım geç geliyordu kapatırken ekranı hala geç mi geliyor 1-2 sn ye

burakcan42

Üye
Otomatik olarak bingin 3 tane uygulamasını yükletti telefon klavyede harflerin görünüşü biraz büyümüş sanki

alasulumurat

alasulumurat

Üye
Arkadaşlar özellikle prewiev kullananlar için çok fazla bir değişiklik olmayacak diye zaten söylenmişti. sadece sistemin daha kararlı çalışması bekleniyor. Yani boşuna vay şu gelmemiş vay fark yok diye üzmeyin kendinizi.

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr

Üst Alt