Wlan Net Giriş Problemi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kaptanblack1

kaptanblack1

Üye
    Konu Sahibi
az önce 5800 ilk wlan denememi yapacaktım msn web opera sbp tv cnn türk digitürk hepsini denedim hata var diyor bazılarında girmiyor anlayamadım hata sorarsanız unuttum ama bi sıkıntı var sanırsam şuan
 
maktama

maktama

Üye
ttnetin yurtdışı çıkışlarında sorun vardı, şimdi düzeldi sanırım.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt