windowsphonehacker LockWidgets 8 wpstore'da

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
windowsphonehacker LockWidgets 8 wpstore'da

Windowsphonehacker'ın gectigimiz ay hazırladıgı ve sadece unlock cihazlara kurulabilen kilit ekranı uygulaması LockWidgets 8 windowsphone magazasında yayınlandı. Uygulama ile kilit ekranınıza hava durumu ve batarya gibi widgetler atayabilirken duvar kagıdı olarak da güzel secenekler var. Uygulama 2TL ama WPH gibi bu platform icin her şeyiyle calışan bir grup icin bu paraya deger.

Uygulamayı indirebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: n000k

komando04

komando04

Üye
teşekkürler abi

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Haber için teşekkürler dostum. :oke:

qwerty41

qwerty41

Üye
kredi kartiyla degilde , banka hesap kartiyla uygulama satin alabilir miyiz ?

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Muhtemelen alamazsınız, kredi kartı istiyor

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
haber için teşekkür ederim abi...
işe yaramaz bir uygulama gibi geldi bana. uygulama listesinde belirtilen proğramlar olmazsa hiçbir işe yaramıyor çünkü.wph sıkı çalışıyor anlarım ama bu uygulama bence olmamış,genel kapsamlı bir widget uygulaması olaydı iyiydi parayı verirdik :oke:

n000k

n000k

Üye
haber için teşekkür ederim abi...
işe yaramaz bir uygulama gibi geldi bana. uygulama listesinde belirtilen proğramlar olmazsa hiçbir işe yaramıyor çünkü.wph sıkı çalışıyor anlarım ama bu uygulama bence olmamış,genel kapsamlı bir widget uygulaması olaydı iyiydi parayı verirdik :oke:
aynen ben aldım ama widgetleri göremedim :hmmm parayı verdik iyimi. ama boş tıngır mıngır bişey.. neyse güncellenmesini bekliycez..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...