voque ve benetton wpstore'da wpstore'a ilgi artiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
voque ve benetton wpstore'da wpstore'a ilgi artiyor

Mobil platformların olmazsa olmazı tabi ki uygulama magazalarıdır. Windowsphone uygulama magazası wpstore da kısa zamanda başdöndürücü bir gelişim göstererek 21 haziranda acıklanan rakamlara göre 100.000 barajını aştı.

Magazalarında yüzbinlerce uygulama bulunan sistemlere baktıgımızda resmi firma uygulamaları oldukca önemli bir yer tutar. Dünya'da yüzbinlerce global firma bulundugunu varsayarsak bu firmalar insanlara daha kolay ulaşabilmek icin mobil platformları kullanıyorlar ve kendi uygulamalarını magazalara yüklüyorlar.

Artık firmaların yeni gözdesi windowsphone işletim sistemi ve tabi ki wpstore. Hergun onlarca popüler marka resmi uygulamalarını wpstore'da ücretsiz olarak indirime sunmaya devam ediyor. Bu zincir son halkalarından olan iki tanesi ise voque ve benetton oldu.

VOQUE

En son moda haberlerini dünyanin heryerinden rahatca takip edebileceginiz uygulamayi indirebilirsiniz.

BENETTON

Ünlü giyim ve aksesuar firmasi Benetton'un uygulasina ulasabilirsiniz.

Wpstore wp8'in de kazandiracagi ivmeyle bir yil icinde 200.000 barajini gecicektir diye tahmin ediyorum.
Gelecegin isletim sistemi olma yolunda hizla ilerleyen windowsphone kaliteli marketiyle de bu yolda ilk ve en kuvvetli aday oldugunu kanitliyor.

• Beğen
Tepkiler: n000k

nofear3458

nofear3458

Üye
birde wp8 sdk'sı yayınlansın ve teller çıksın dahada çabuk gelişecektir wp store.bu sistemin uygulama sıkıntısı çekeceğini düşünmüyorum.

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
benetton u görünce aklıma araç lastiği geldi :kop: gelsinde şu lumia lar alalım artık yaw :aha:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
teşekkürler abi pek işimize yaramaz gerçi ama :kıskıs:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
teşekkürler abi pek işimize yaramaz gerçi ama :kıskıs:

ben zara'yi kullaniyorum ve gercekten iş goruyor. Herhangi bir magazaya gittiginde butun ceşitler olmayabiliyor ama bu uygulamalar sayesinde Turkiye'de olmayan modelleri bile alabiliyorum.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

ben zara'yi kullaniyorum ve gercekten iş goruyor. Herhangi bir magazaya gittiginde butun ceşitler olmayabiliyor ama bu uygulamalar sayesinde Turkiye'de olmayan modelleri bile alabiliyorum.

Olmazsa geri verebiliyor musun abi :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...