windows yanına android kurmak


aozaslan66

Üye
    Konu Sahibi
selam arkadaşlar 120 gb ssd olan laptopa 30 gb birim açarak Windows yanına android kurdum açılışta seçebiliyorum androidi açtığımda hafıza 8 gb olarak görünüyor ve 1,4 gb boş alan görünüyor.windows 1.ssd de kuruulu (android te yanında)2. hdd ise 500 gb depo görevi görüyor. sorunum su ayırdıığım 30 gb neden görünmüyor 8 olarak görünüyor ikincisi ise androide apk yüklemek istediğimde (d)depoyu görmüyor nasıl tanımlayabilirim tşk.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt