Haber Windows Phone Gdr3 Ve Bittersweet Shimmer Guncellemeleri Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

dakamon

dakamon

Üye
Bence gdr3 8.1 in Bi betası olabilir. Verdikleri özellikleri millete kullandırtacaklar beğenilmeyen şeyleri geri dönüşlere göre 8.1 de düzeltecekler gibime geliyor :) mesela bildirim merkezi :)

eyup ensar

eyup ensar

Üye
o soruma muhtemelen Windows Phone 8.1 güncellemesinde hafıza kartına uygulama kurma izni vererek çözüm bulunacak.
inşallah dediğin gibi olur diğer klasörü 3.1 gb oldu çıktıkça çıkıyor tek bendemi acaba bu sorun?

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Ben güncellemeyi geçiyorum.Hala youtube uygulaması çalışmıyor.Eğer güncelleme vereceklerse buna bi güncelleme verip çalıştırsınlar.Tabi önce google ile anlaşmaları gerekli bununla ilgili bi bilgi yok mu?

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
iyide o kalemi takacak yer hangi güncelleme ile gelecek acaba:)
Bende şimdi onu diyecektim cihazda takacak yeri bırak kalem yok kelem desteği geliyor artık 2000 TL verdiğimiz cihaza birde 250 300 TL verip kalemmi alacağız

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Bende şimdi onu diyecektim cihazda takacak yeri bırak kalem yok kelem desteği geliyor artık 2000 TL verdiğimiz cihaza birde 250 300 TL verip kalemmi alacağız
hediye göndersinler onuda ne olucak deme :)

alical33

alical33

Üye
Bide yeni office uygulamasimi var word ve excel var masaüstü nde oncedende oyle oluyorduda benmi bilmiyorum acaba

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
doc, .xls, .ppt, .pdf formatlı Office dosyalarını mail olarak gonderme

yeni bilgi konuya eklendi

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Bunu zaten office'in içine girip göndermek istediğimiz dosyayı basılı tuttuğumuzda paylaş seçeneğine basıp email eki olarak gönderebiliyoruz?

Bay H

Bay H

Üye
ekstra karo özelliğinin sadece 92x ve 1020 ye gelebileceği söyleniyor

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
ekstra karo özelliğinin sadece 92x ve 1020 ye gelebileceği söyleniyor
şu ana kadar sadece Lumia1520 ve Lumia920 üzerinde goruntulenebildiği için 1280X768+ çözünürlüklü cihazlara gelme ihtimali olduğu iddia ediliyor.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Bunu zaten office'in içine girip göndermek istediğimiz dosyayı basılı tuttuğumuzda paylaş seçeneğine basıp email eki olarak gönderebiliyoruz?
evet o şekilde gönderiliyor. Burada bahsedilen mail oluştururken ya da gelen maile cevap verirken "eklenti"ye tıklayarak maile bu formattaki dosyaları ekleyebileceğiz.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bu arada sızan ilk bilgilerde; ekrandaki üçüncü live tile sütununun 920, 925, 928, 1020 ve 1520'ye geleceği belirtiliyor. Bekleyip görelim bakalım :hmmm

Yani sadece tanıtılacak olan 1080p modellere özgü bir özellik olmayacak gibi duruyor.

• Beğen
Tepkiler: pirenuri ve PureFood
katil_197

katil_197

Üye
4 inç telefonlara gelecek bana göre :d

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
4 inç telefonlara gelecek bana göre :d

Hayır inç ile alakası yok.
Tamamen model ve barındırdığı teknoloji ile alakalı.
Ve yukarıda da söylediğim gibi ilk duyumlar; 1080p cihazların yanı sıra önceki nesil üst seviye Lumialara (920, 925, 928, 1020 ve 1520) geleceği yönünde.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
PureFood

PureFood

Üye
abi o zaman bizde kutular ufalacak

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
mail'e Office dosyaları ekleme seçeneği iyi oldu.

braayn

braayn

Üye
yani maile Office dosyalarını ekleme özelliği olması gereken bir işlevdi biraz geç oldu ama oldu oldu ,

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia Glance Screen opsiyonel renk seçenekleri de görüntülendi.

Üst Alt